روستاهای پایتخت در تور تهران گردی

در سفر به کشور ایران گردشگران تورهای مختلفی که از گوشه کنار دنیا به تهران و ایران سفر کرده اند، به بازدید از جاذبه های ناشناخته علاقه بسیاری نشان می دهند. برای سفر به روستای هرانده می توانید از تور یک روزه تهرانگردی استفاده کنید. گردشگران تور داخلی در سفر با تور تهران بازدید از این روستای سرسبز و معروف را از دست نمی دهند. وجود غار بی نظیری که در نزدیکی این روستا قرار دارد توجه گردشگران تور لحظه آخری ایرانگردی را به خود جلب می کند. در نوشته زیر به معرفی روستا و غار بورنیک می پردازیم.

روستای هرانده 

روستای هرانده در تور تهران

روستای زیبایی که در تور تهران گردی مورد بازدید قرار می گیرد فاصله زیادی با شهر تهران ندارد و به فیروز کوه هم نزدیک می باشد. کوچه های باریک روستا و خانه های نزدیک به هم صفا و صمیمیت روستاییان را در تور تهران گردی، به نمایش می گذارد، خانه های ساخته شده از سنگ و کاه گل توجه گردشگران را در این تور به خود جلب می کند. این روستا چشمه های آب و درختان بلندی دارد که به سرسبزی روستا کمک می کنند. بهترین قسمت تور تهران در روستای هرانده لذت بردن از مزه کره و پنیر و شیر محلی می باشد. در این روستا مردم به شغل هایی مانند دامداری، کشاورزی، پرورش گل، پرورش ماهی مشغول می باشند.

غار بورنیک 

غار بورنیک در تور تهران

در نزدیکی روستای هرانده گردشگرانی که به کوه نوردی علاقه مند هستند می توانند از غار بورنیک بازدید کنند. برای رسیدن به این غار باید دل به دامنه های کوه های فیروز کوه زد تا بعد از مدتی پیاده رویی به این غار تاریخی رسید. در تور تهران می توانید از زیبایی هایی طبیعی که در اطراف غار بورنیک قرار گرفته است نهایت لذت را ببرید، آب و هوای باصفایی که در این ارتفاعات وجود دارد خستگی کوه نوردی را کم می کند. در بازدید از داخل غار متوجه می شوید که در گذشته به جای اقامت در هتل از این غار برای استراحت و به عنوان پناهگاه استفاده شده است.

روستای هرانده  روستای هرانده

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها