روستاهای زیبای کرج

از شهر هایی که هم گردشگرانی که با تور داخلی سفر می کنند و هم توریست هایی که با تور خارجی به ایران می آیند، به خاطر نزدیکی به پایتخت از آن بازدید می کنند، می توانیم به تور کرج اشاره کنیم. وجود کوه های بلند البرز و روستاهای خوش آب و هوایی که در اطراف این شهر قرار گرفته گردشگران را به تور کرج مشتاق تر می کند. گردشگران تور کرج از اتوبوس و گردشگران خارجی از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما برای سفر به این شهر استفاده می کنند. در نوشته زیر به شرح روستاهای بکر تور کرج می پردازیم.

روستاهای زیبای کرج 

روستای برغان کرج

در تور کرج می توانید از آب و هوای بکر روستایی لذت ببرید و برای مدتی کوتاه از هوای آلوده شهر دور شوید. بازدید از روستایی که قدمتش به دوره قاجاریه باز می گردد به گونه ای سفر در دل تاریخ محسوب می شود. جاری شدن چشمه هایی مانند شاهرود و سنج در این روستا به زیبایی های وصف نشدنی روستا افزوده است. آنچه می توانید به عناون سوغاتی از این روستا بخریم آلوی معروف برغانی، عسل و توت می باشد.

روستاهای زیبای کرج 

روستای ولایت رود در تور کرج

روستای زیبای بعدی در تور ارزان کرج نیز که همراه با بازدید از آن می توانید از پیست اسکی دیزین بازدید کنید و هم از طبیعت بکر و شگفت انگیز روستا لذت ببرید روستای ولایت رود می باشد. دیدن خانه هایی با سقف چوبی و عبور آب از میان روستا حس زیبایی را در وجود انسان زنده می کند، وجود ویلاهای که در فصل بهار مورد استفاده قرار می گیرد از دیگر زیبایی های این روستا می باشد.

روستاهای زیبای کرج 

روستای سنقر آباد

در تور کرج اگر به دنبال طبیعت سرسبز و هوای فوق العاده می گردید حتما به روستای سنقرآباد سری بزنید. وجود درختان هلو، سیب، گلابی و سبزی کاری در اطراف روستا به زیبایی طبیعی روستا افزوده است. این روستا نسبت به روستاهای دیگر فاصله بیشتری با شهر کرج دارد و مردمانش بیشتر به کار کشاوزی مشغول می باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها