رودخانه ها و دریاچه های بکر دنیا

افراد علاقه مند به سفر و گردشگری همواره به دنبال مکان هایی بکر و جدید هستند که بتوانید آرامش و یا هیجان و یا جنبه های دیگر سفر را برای آنها به خوبی تداعی کنند. برای همین معرفی اماکن بکر و طبیعی در نقاط مختلف جهان می تواند به این افراد در انتخاب تور داخلی و یا تور خارجی کمک کند. به همین خاطر کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر در این نوشتار برخی از برترین نقاط و اماکن طبیعی را در سراتاسر جهان جمع آوری کرده و برای شما همراهان عزیز منتشر می کنند.

رودخانه ها و دریاچه های بکر دنیا

دو منطقه بکر در فیلیپین و کانادا

در کشور فیلیپین که به عنوان یکی از مقاصد عمده گردشگران ایرانی و آسیایی محسوب می شود و در دل جنگل های این کشور می توانید رودی عجیب و مخفی را مشاهده کنید که با نام رودخانه Enchanted شهرت دارد. یکی از عجایب این رود این است که هنوز به صورت دقیق نمی دانند که سرچشمه آن در کجا قرار گرفته است. رودی بسیار زیبا با آبی زلال و شفاف و البته شور که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. برای سفر به این نقطه می توانید از شهر هیناتوان با استفاده از موتور سیکلت به این نقطه بروید. در کشور کانادا نیز یک دریاچه عجیب به نام وجود دارد که در تور کانادا می تواند مورد توجه گردشگران قرار بگیرد. نکته جالب این دریاچه سطح یخی آن و حبابهای متانی است که از کف دریاچه به بیرون می آید و ممکن است هر لحظه سطح یخی را بشکند که به همین دلیل باید با رعایت نکات ایمنی به آن نزدیک شوید.

رودخانه ها و دریاچه های بکر دنیا

دریاچه عجیب قاره کانگروها

در استرالیا نیز می توانید یکی دیگر از دریاچه های عجیب و غریب دنیا را مشاهده کنید که به رنگ صورتی است. این دریاچه گه در غرب استرالیا قرار گرفته است یک منطقه بکر هم برای عکاسی و هم برای دیگر فعالیت های تفریحی مانند ماهیگیری محسوب می شود و با توجه به فاصله نسبتاً کمی که از شهر اسپرنس دارد می تواند گزینه مناسبی برای تور استرالیا باشد. چنین مناطقی با توجه به شهرت کمتر اصولاً محیط هایی خلوت و بکر محسوب می شوند که مسافرات به صورت دسته جمعی می توانند یک طبیعت کردی بسیار جذاب و مُفرح را داشته باشند. تماشای این دریاچه صورتی در هنگام غروب یکی از زیباترین تجربه های غروب آفتاب می باشد که توصیه می کنیم آن را از دست ندهید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها