رودخانه ماناوگات و رفتینگ در آنتالیا

در تور آنتالیا با رودخانه ماناوگات آشنا می شوید که یکی از بهترین مکان های دنیا برای تور رفتینگ می باشد. آب این رودخانه از کوه های اطراف سرچشمه می گیرد و با عبور از روی صخره های کوچک هر چه تمام تر خروشان می شود و به رفتینگ هیجان فوق العاده ای می دهد و سپس به دریای مدیترانه می پیوندد. در صورتی که بازدید از این رودخانه در برنامه تور آنتالیا قرار نداشت نگران نباشید در آنتالیا تور یک روزه به این مکان دوست داشتنی وجود دارد.

رودخانه ماناوگات و رفتینگ در آنتالیا 

بهترین زمان سفر به ماناوگات

تور ترکیه در جذب تور گردشگری با کشورهای اروپایی رقابت می کند و این به دلیل داشتن کوه های مرتفع و نیز دریاهای اطرافش است. تور آنتالیا محدود به فصل نیست چرا که در تمام فصول دارای آب و هوایی متعادل می باشد که برای تور گردشگری مانعی از لحاظ سرمای بیش از حد و گرمای طاقت فرسا ندارد. ماناوگات که در نزدیکی آنتالیا قرار دارد از جمله مناطقی است که بازدید از آن فصل زمستان و تابستان نمی شناسد.

رودخانه ماناوگات و رفتینگ در آنتالیا 

رستوران و تفریحات رایج در آنتالیا

در روستای سیده که در نزدیکی ماناوگات قرار دارد حدود سه هتل لوکس وجود دارد که برای گردشگران تور خارجی بهترین انتخاب است این هتل های ساحلی چشم اندازی از طبیعت زیبا را با خود به یدک می کشند. در سواحل روستای سیده و در کنار رودخانه ماناوگات رستوران های متعددی وجود دارد که که با غذاهای دریایی و کباب شده از میهمانان خود پذیرایی می کنند. مهمترین تفریح در ماناوگات ثبت نام در تور رفتینگ می باشد اما علاوه بر آن گردشگران علاقمند به شنا و آب تنی در این رودخانه با آب های کریستالی و نیز در دریای مدیترانه می توانند با سپردن خود به این آب های آزاد لحظات آرامبخشی را سپری کنند.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها