رودخانه زیرزمینی پورتو پرنسس سرزمین غارها

پارک ملی پورتو پرنسس در شهر پورتو پرنسس که یکی از شهرهای فیلیپین است واقع شده و این پارک به دلیل جاذبه های طبیعی بسیاری که در دل خود جای داده شهرت یافته است.  در این پارک رودخانه ای عظیم و خارق العاده وجود دارد که مملو از اسرار طبیعی است و سالانه گردشگران زیادی را که از تور فیلیپین برای گذراندن تعطیلات خود استفاده می کنند به سوی خود جذب می کند. رودخانه زیرزمینی پورتو پرنسس تنها رودخانه سر پوشیده جهان می باشد که به ثبت یونسکو رسیده است. دسترسی این پارک به مراکز گردشگری و هتل و اقامتگاه بسیار عالی می باشد. شرکت الهام سیر ارائه دهنده تورهای ارزان در ایران .

رودخانه زیرزمینی پورتو پرنسس سرزمین غارها

 جاذبه ها و عجایب رودخانه

رودخانه پورتو پرنسس طویل ترین رودخانه زیرزمینی دنیا می باشد. در این رودخانه غارهای فراوان و تو در تو وجود دارد و با اینکه از بیشتر این غارها می توان هنگام قایق سواری دیدن کرد اما برخی غارها دهانه بسیار تنگ دارند که امکان ورود به آن ها وجود ندارد. از سقف رودخانه قندیل های آهکی به سان لوسترهایی زیبا آویزان شده است که تماشای آنها گردشگران را بهت زده می کند و تورهای فراوانی را به این منطقه جذب کرده است. تماشای آب زلال این رودخانه و آبزیان داخل آن و نیز آبشارهای فراوانی که در این رودخانه وجود دارد چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

رودخانه زیرزمینی پورتو پرنسس سرزمین غارها

 

 امکانات گردشگری رودخانه پورتو پرنسس 

یکی از امکانات رودخانه پورتو پرنسس داشتن تور قایق سواری و غار نوردی می باشد که برای سوار شدن بر قایق و گشت و گذار در این رودخانه شگفت انگیز باید در این تورها ثبت نام کرد، زیرا خارج از تور اجازه قایق سواری را به گردشگران نمی دهند. در این رودخانه غارهای شگفت انگیزی  با اندازه های مختلف وجود دارد و بزرگترین غار جهان نیز در اینجا واقع است قایق سواری و دیدن جاذبه های غارها بسیار مورد علاقه گردشگران و توریست ها می باشد. رودخانه پورتو پرنسس یک اکوسیستم مناسب برای جانوران و آبزیان است. در این رودخانه انواع لاکپشت ها، قورباغه ها و سایر آبزیان وجود دارد. در غارهای تو در تو می توان خفاش ها و سایر پرندگان را از نزدیک دید. یکی از سرگرمی های مورد علاقه گردشگران تور فیلیپین عکاسی و فیلم برداری از این طبیعت بکر و خارق العاده است.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها