رودبارک سمنان

برای سفر به استان سمنان و دیدن جاذبه های شهرهای مختلف بهتر است به زمان زیادی احتیاج داریم چرا که این استان از نظر جاذبه های گردشگری بسیار غنی می باشد. در نزدیکی استان سمنان شهری به نام شهمیرزاد قرار گرفته که از جهات مختلف ارزش زیادی دارا می باشد و به عنوان یک شهر پر بازدید این استان شناخته می شود. این شهر زیبا به دلیل آب و هوای مناسب از سرسبزی و طبیعت بکری بهره می برد و به دلیل داشتن وسیع ترین باغ گردو در جهان از شهرت خاصی برخوردار می باشد. از جاذبه های معروف این شهر که مورد بازدید گردشگران قرار می گیرد منطقه رودبارک می باشد است که الهام سیر در متن زیر درباره این مکان توضیح مختصری را ارائه می دهد.

الهام سیر مجری فروش بلیط چارتر

رودبارک سمنان

دیدنی های رودبارک

این منطقه از بخش های مختلفی برای بازدید تشکیل شده است که به صرف زمان کافی نیاز دارد. غارهای معروفی که در این منطقه واقع شده است هر کدام زیبایی های خاص خود را دارند برای مثال در غار های دولیله از بخش هایی مانند گوجوجو، سید چال، قلعه گردن تشکیل شده است. نمونه هایی که از گیاهان در این منطقه یافت می شود شامل زیره، کاردیک واش، گزنه آش، الی و سره می باشد که بعضی ها فقط خوردنی هستند و بعضی ها هم خواص دارویی دارند. این منطقه سرشار از آبشار هایی با ارتفاع زیاد و طبیعت دیدنی می باشد و آب گورا برای نوشیدن می باشد.

خرید بلیط هواپیما از الهام سیر

رودبارک سمنان

موقعیت منطقه

یکی از دلایل سرسبزی و مورد توجه قرار گرفتن شهر آب و هوای خاصی می باشد که بر این منطقه غالب گشته و شرایط مناسبی را برای رشد گونه های مختلف گیاهی پدید آورده است و همین شرایط باعث شده تا این منطقه در هر فصلی پذیرای گردشگران و مسافران باشد. وسعت این منطقه و داشتن زیبایی هایی مانند جنگل و تپه های سنگی از دیگر دلایل مورد توجه قرار گرفتن این منطقه می باشد.

تور استانبول | تور آنتالیا | تور تفلیس

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها