رفتار گردشگران در ژاپن

در سفر به ژاپن این سه مورد را به خاطر داشته باشید. رفتارهایی که ممکن است حسابی ژاپنی ها را ادیت کند و سفر شما را نیز به هم بریزد. تور ژاپن با توجه به امکانات و پیشرفت های علمی اقتصادی ژاپن می تواند یک تور مُدر به نظر بیاید اما در نظر داشته باشید ژاپنی ها در کنار پیشرفت های علمی و فناوری خود توجه و اهمیت بسیاری نیز برای سنت های قدیمی خود قائل هستند. بنابراین در این نوشتار الهام سیر تلاش کرده است تا مواردی از باید و نباید های تور ژاپن را برای شما همراهان همیشگی تشریح کند.

رفتار گردشگران در ژاپن

آداب معاشرت در ژاپن

اولی موضوعی که باید اهمیت دهید این است فرهنگ معاشرت در ژاپن با ایران و بسیاری کشورهای دیگر تفاوت دارد. ما در ایران به دفعات در طول روز با دیگران دست می دهیم و روبوسی می کنیم در حالی که ژاپنی ها این گونه نیستند و در فرهنگ و سنن آنها مواردی مانند روبوسی در خیابان و یا دست دادن و حتی دست در دست هم راه رفتن را در ژاپن نخواهید دید. در مجموع ژاپنی ها با ابراز علاقه در اماکن عمومی میانه ای ندارند. در ژاپن مردم این کشور در خیابان ها و اماکن عمومی بسیار جدی و به نوعی خُشک هستند. برای سلام و احوال پرسی بر حسب مواردی مانند منزلت و سن و غیره تعظیم می کنند و در مجموع تلاش می کنند از تماس فیزیکی خودداری کنند.

رفتار گردشگران در ژاپن

برداشت های غلط نکنید

اگر دیدید موقع حرف زدن با یک ژاپنی از کلمه بله زیاد استفاده می کند به هیچ عنوان جدی نگیرید. های(hi) هر چند در زبان ژاپنی به معنار بله می باشد اما در هنگام صحبت کردن مخاطب به معنای گوشم با شماست ایرانی ها می باشد. ژاپنی ها در صورت موافقت با امری توضیحات کامل تری در مورد آن می دهند. البته به نوعی نیز می توان بیان این کلمه را در صحبت های ژاپنی ها دلیل دیگری بر تواضع و ادب این مردم دانست که همواره زبانزد جهانیان بوده است و عامل بسیاری از موفقیت های آنها.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها