رفتار گردشگران در رم

پایتخت ایتالیا به عنوان یکی از کهن شهرهای تور اروپا جذابیت های خاص خود را دارد که در مقالات مختلف به بررسی دیدنی های رم و سایر شهرهای ایتالیا پرداخته ایم. اما همانگون که تءکید کردیم در سفر به ایتالیا باید و نباید هایی وجود دارد که رعایت آنها باعث می شود هم خود شما سفر لذت بخش تری داشته باشید و هم مردم رم دیدگاه بهتری نسبت به شما و فرهنگ ایرانی پیدا کنند. در واقع این موضوع نه فقط در ایتالیا بلکه در هر جایی موضوعیت دارد. برای مثال گردشگرانی که به ایران می آیند نیز بسیاری از باید های کشور ما را رعایت می کنند. آژانس الهام سیر در این نوشتار چند مورد دیگر از باید و نبایدهای تور رم را جمع آوری کرده است که امیدواریم ما را همراهی بفرمایید.

رفتار گردشگران در رم

پوشش گردشگران در تور رم

یکی از موارد مهم در سفرها استفاده از پوشش است. هر چند کشورها و شهرهای مختلف با توجه به مذهب و فرهنگشان از این نظر تفاوت هایی دارند اما در مجموع هر کشوری می تواند اداب پوشش خاصی در همه یا برخی نقاط کشور داشته باشد. برای مثال در کشورهای اسلامی بر روی حجاب بسیار حساس هستند. در رم این محدودیت ها بسیار کم است و برای ورود به برخی اماکن فقط باید پوشش خاصی را رعایت کرد و عدم رعایت آن نوعی توهین به آن مکان تلقی می گردد. اماکن مذهبی و کلیساها و موزه ها از این دست امکان هستند. به همن دلیل پیشنهاد می کنیم یک لباس پوشیده در وسایل خود داشته باشید که در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

رفتار گردشگران در رم

رعایت نظافت عمومی در رم

مورد بعدی که در سفر به رم باید رعایت کنید نظافت عمومی اماکن مختلف است. هر چند این مورد را باید همیشه و در همه جا رعایت کرد اما در رم نیز تلاش کنید زباله های خود را هر جایی نریزید و خصوصاً سبد دوچرخه هایی که در هر جایی می تواند دید زباله دان نیست. عدم رعایت نظافت عمومی توسط گردشگران یکی از مواردی است که همواره رمی ها را ناراحت کرده و باعث اعتراض به گردشگران می شود. رم یکی از زیباترین شهرهای دنیا می باشد و دیدنی های آن محدود به اماکن شناخته شده توریست ها نمی باشد و پیشنهاد می کنید با قدم زدن در خیابان ها و کوچه های رم به دنبال کشف دیدنی های جدید باشید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها