رستوران گردی در تور ترکیه

کافه رستوران آهسته در تور ترکیه

در تور ترکیه و خیابان محلات کافه ها و رستوران های زیادی وجود دارد که یکی از آنها کافه رستوران آهسته است که بافت قدیمی آن باعث جلب توجه گردشگران تور خارجی می شود. این رستوران در شب و با روشن شدن چراغ های آن و نیز شام لاکچری آن طرفداران زیادتری نسبت به روز دارد و گارسون های آن به تمام اصول مهمانداری آشنا هستند و همین باعث شده است که هزینه زیاد غذا خیلی به چشم نیاید. در رستوران آهسته انواع غذاهای ترکیه ای، ایرانی و بین المللی با بهترین کیفیت برای مسافران تورها طبخ می شود و این باعث شده است که این مکان همیشه مملو از تور گردشگری باشد که از سراسر جهان از تور ترکیه استفاده کرده اند و با رزرو بلیط هواپیما و خصوصاً بلیط چارتر خود را به این کشور زیبا می رسانند.

رستوران گردی در تور ترکیه 

رستوران لاکچری تور استانبول

اگر به دنبال رستورانی لوکس و مدرن در تور ترکیه هستید به بالا شهر استانبول بروید و در تور استانبول رستورانی که دیوار سرتاسر شیشه ای و منظره ای رو به بندر کاراکوی دارد یک غذای خوشمزه را در محیطی عاشقانه و شاعرانه در کنار خانواده تان میل کنید. این رستوران دو بخش دارد یک بخش آن سالنی شیک و رو به ساحل است و بخش دیگر در کنار ساحل است و حق انتخاب مکان سرو غذا با مشتری است. با اینکه غذاهای این رستوران گرانتر از حد معمول است اما به دلیل کیفیت غذا و لاکچری بودن رستوران همیشه مملو از تورهای مختلف است و برای رفتن به آن باید میز رزرو کرده باشید.

رستوران گردی در تور ترکیه 

رستوران مایا در تور استانبول

از رستوران های مشهور در تور استانبول رستوران مایا است که در خیابان کاراکوی قرار داردو مدیر آن با یک آشپزی مدرن یک ایده نو را به ترکیه آورده است و باعث بهبود کیفیت غذای رستوران خود شده است زیرا در غذاهای خود از سبزیجات و مواد غذایی با کیفیت بالا استفاده می کند. رستوران مایا دارای یک سالن باز و مستطیلی شکل است که تمام وسایل آن چوبی و شیک می باشد. جالب است بدانید غذای این رستوران نه تنها فصل به فصل عوض می شود بلکه روز به روز نیز منوی آن تغییر می کند و تنوع در آن بسیار چشمگیر است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها