رستوران های مشهد مقدس

مجتمع گردشگری بابا قدرت

در ادامه معرفی بهترین رستوران های تور داخلی ایران و تور مشهد مقدس که در دو نوشتار به آنها پرداختیم، به مجتمع گردشگری بابا قدرت می رسیم. این مجتمع متعلق به دوران قاجار است و قدمتی دویست ساله دارد. این مکان در تور مشهد جزو آثار ملی محسوب می‌شود. مجتمع بابا قدرت دارای بخش های مختلفی از جمله رستوران سنتی، یک چای‌خانه و یک بازارچه سنتی است. منوی رستوران بابا قدرت شامل غذاهای ایرانی سنتی و غیرسنتی است.
آدرس مجتمع گردشگری بابا قدرت: انتهای بازار امام رضا (ع)، میدان ۱۷ شهریور، بلوار صدر، نبش صدر ۱۶.

رستوران های مشهد مقدس 

رستوران رضایی

رستوران رضایی نیز از قدیمی‌ترین رستوران خراسان رضوی و تور مشهد به شمار می‌آید که دارای ۵ شعبه در سطح شهر و یک شعبه در شهر بابل است. منوی این رستوران شامل انواع چلو کباب‌ها است.
شعبه ۱: این شعبه از رستوران رضایی در خیابان آبکوه، تقاطع کلاهدوز قرار دارد.
شعبه ۲: این شعبه فاقد سالن غذاخوری است و کترینگ مجموعه رضایی محسوب می‌شود. کیفیت، بسته‌بندی و تحویل سریع غذا قابل توجه است.
شعبه ۳: هدف این شعبه خدمت بهتر به زائران و گردشگران خارجی تور لحظه آخری مشهد است. این رستوران دارای سالن غذاخوری بوده و از جمله ویژگی‌های آن غذای بیرون‌بر و پیک موتوری همه روزه به جز شنبه شب‌ها است.
آدرس: خیابان آخوند خراسانی، نبش آخوند ۱۰/۲
تلفن: ۳۲۲۱۱۱۰۰-۰۵۱

رستوران های مشهد مقدس 

شعبه ۴: این شعبه از مجموعه رضایی در شهر بابل قرار دارد.
شعبه ۵: هدف این شعبه با دو سالن بسیار بزرگ برگزاری مجالس بزرگ است. بام این رستوران دارای سالن شیشه‌ای با چشم‌انداز ۳۶۰ درجه است. از ویژگی‌های آن سالاد بار و دسرجات تخصصی است و برای گردشگران تور مشهد محبوبیت زیادی دارد.
ساعت کار: هر روز به جز یکشنبه شب‌ها.
آدرس: میدان جمهوری اسلامی (صدا و سیما)، روبه‌روی صدا و سیما
شعبه ۶: این رستوران که در سال ۹۴ افتتاح شد، دارای شیوه‌ای جدید در پذیرایی است. وعده شام و صبحانه دارای منوی فرنگی و وعده نهار دارای منوی ایرانی است.

رستوران های مشهد مقدس 

رستوران کلبه و رستوران گیاهی خانه

منوی رستوران کلبه در تور مشهد گردی، شامل غذاهای ایرانی، ایتالیایی و فست فود است.
آدرس: هاشمیه ۱۸، دور میدان وصال، کنار بانک صادرات.
افرادی که گیاه‌خوار هستند و یا به غذاهای سالم و طبیعی یا به اصطلاح ارگانیک علاقه دارند، می‌توانند برای صرف غذا به رستوران گیاهی خانه مراجعه کنند. هدف این رستوران سرو غذاهای گیاهی و سالم است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها