ردانگ جزیره ای مملو از سکوت دوست داشتنی

اگر قصد استفاده از تور خارجی را در برنامه تعطیلات خود دارید پیشنهاد می کنیم از زیبایی های آسیا غافل نشوید زیرا برخی جزایر و جاذبه های آسیا شهرت جهانی دارند و دیدن آنها خالی از لطف نیست. در کشور مالزی جزایر بسیار زیبایی وجود دارد که همچون نگینی ارزشمند در آسیا می درخشند یکی از این جزایر ردانگ می باشد که در اینجا به توصیف آن می پردازیم. برای سفر به این کشور پهناور و مملو از جاذبه باید ویزای مالزی و پاسپورت داشته باشید، در غیر این صورت آژانس های مسافرتی نمی توانند در تور گردشگری پذیرای شما باشند و فرصت همراهی با تور ردانگ را از دست خواهید داد.

ردانگ جزیره ای مملو از سکوت دوست داشتنی 

غواصی و کشتی سواری در جزیره ردانگ

غواصی در این جزیره از تفریحات بسیار محبوب و مورد علاقه تمامی گردشگرانی است که با تور خارجی قدم در این جزیره با آب های ابریشمی گذاشته اند. آب این جزیره به حدی زلال می باشد که در حین غواصی در زیر آب می توانید ماهی ها، کوسه ها و لاکپشت ها را ببینید و نیز به عکاسی از دنیای زیر آب بپردازید. با سوار شدن در کشتی می توانید از سکوت دنج لذت ببرید و به آب های آرام که به سان آکواریومی زیبا هستند به تماشای آبزیان بنشینید.

تور ردانگ و تجربه های دلچسب

جزیره ردانگ در صبح ها هنگام طلوع آفتاب و در غروب آفتاب بسیار زیبا و رویایی است و چشم انداز زیبایی به این جزیره می دهد که دل کندن از آن به سختی امکان پذیراست. این جزیره مکان مناسبی برای قدم زدن و کوهنوردی می باشد  و گردشگران می توانند با دوستان یا خانواده هایشان خارج از تور در تمامی این جزیره به گشت و گذار بپردازند و حیوانات اهلی آن را از نزدیک ببینند.

ردانگ جزیره ای مملو از سکوت دوست داشتنی 

رستوران ها و هتل های ردانگ

گردشگرانی که از تور خارجی برای دیدن جاذبه های مختلف کشورها داوطلب می شوند معمولاً دوست دارند غذاهای سنتی کشورهای مختلف را سرو کند. در تور ردانگ رستوران های محلی زیادی وجود دارند که غذاهای سنتی چینی، مالزیایی و نیز تایلندی در منوی آنها وجود دارد. در تور ردانگ هتل های لوکس و ویلاهای ساحلی بسیاری وجود دارد که امکانات بسیاری را برای آرامش و اوقات فراغت مسافران در اختیار آنها می گذارند.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها