راهنمای سفر تور قطر

کشور قطر روز به روز در حال دگرگونی و پیشرفت می باشد و جدای از اتفاقات سیاسی اخیر میان این کشور و عربستان و دیگر کشورهای عربی همواره تورهای گردشگری از ایران و سایر نقاط جهان برای تفریح و خرید تور قطر را انتخاب می کنند. کشور قطر با توجه به اینکه جمعیت زیادی ندارد و منابع غنی نفت و گاز این کشور را به یکی ثروتمند ترین کشورهای خاورمیانه تبدیل کرده است. قطر با استفاده از همین ثروت بادآورده برخلاف سایر کشورهای منطقه و به مانند امارات به ساخت و ساز کشورش پرداخته است و با برگذاری جام جهانی فوتبال نیز اهمیت تور قطر به مراتب بیشتر و جذابیت آن افزون گشته است. هواپیمایی قطر خود یکی از بهترین خطوط هواپیمایی دنیا محسوب می شود و می توانید با رزرو بلیط هواپیما از شرکت های معتبر به راحتی به این کشور سفر کنید و از دیدن عجایب آن لذت ببرید.

راهنمای سفر تور قطر 

اطلاعات ضروری در تور قطر

کشور قطر یک کشور عرب زبان می باشد که البته زبان انگلیسی و فارسی نیز در میان خیلی از قطری ها در برخورد با تور خارجی مورد استفاده قرار می گیرید. واحد پول این کشور ریال می باشد و هنگامی که موفق شدید بلیط چارتر را رزرو کنید باید اطلاع داشته باشید که این کشور دو فرودگاه دارد که به نام فرودگاه دوحه و فرودگاه خور شناخته می شوند. فصل تور گردشگری قطر با توجه به آب و هوای گرم و خشک آن اهمیت زیادی دارد زیرا در تابستان تقریباً هوا غیر قابل تحمل بوده و بسیار شرجی است و در زمستان هوا خُنک می باشد ولی باران های سیل آسایی به وقوع می پیوندد. قطری ها مسلمان و اهل تسنن هستند و در تور قطر باید تلاش کنید که به فرهنگ و مذهب آنها توهینی نکنید و خصوصاً احترام ماه رمضان را حفظ کنید.

راهنمای سفر تور قطر 

اماکن گردشگری تور قطر

همانگونه که اشاره کردیم این کشور مملو از آثار و اماکن تفریحی می باشد و خصوصاً ساختمان هایی که منطبق بر آخرین معماری های روز دنیا ساخته شده اند می تواند هر فردی را ساعت ها مبهوت خود کند و البته مراکز خرید فوق العاده که در تور قطر همواره مورد استقبال گردشگران می باشد. رستوران ها و کافه هایی نیز که در قطر وجود دارند غذاهای متنوع و لذیذی را سرو می کنند و می توانید یک تجربه خوشمزه نیز در دوحه داشته باشید. از دیگر اماکن تفریحی قطر جزایر مصنوعی و باغ وحش ها و تور های صحرا می باشد که می تواند یک تور گردشگری فوق العاده را برای شما رقم بزند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها