راهنمای سفر به کاشان

یکی از شهرهای استان اصفهان که از لحاظ اقتصادی و گردشگری بسیار مورد توجه بوده کاشان می باشد که در جنوب پایتخت و در منطقه ای کویری و در کنار کوه های بلند قرار دارد. تور کاشان معمولاً همراه با تور اصفهان برگزار می شود و مخصوصاً در فصل گلاب گیری ازدحام تور گردشگری در این شهر به بالاترین میزان خود می رسد. این متن راهنمای خوبی برای سفر به کاشان است پس با ما همراه باشید.

راهنمای سفر به کاشان 

موقعیت جغرافیایی و حمل و نقل در تور کاشان

کاشان از نظر جغرافیایی در مکان خوبی قرار گرفته است و دسترسی آن به تهران، قم، اصفهان و همچنین استان های جنوبی این شهر باعث رونق تور کاشان آن شده است به طوری که هر یک از شهروندان ایرانی که قصد سفر به اصفهان و یا قم را دارند حتماً در یک سفر یک روزه از کاشان نیز بازدید می کنند. قطار، اتوبوس، تاکسی و ماشین شخصی وسایل حمل و نقلی هستند که برای سفر به کاشان از هرکدام از آنها می شود استفاده کرد.

بهترین فصل برای تور کاشان

کاشان دارای تقریبا دو نوع آب و هوا است بخشی از این شهر که در دامنه کوه ها قرار گرفته است دارای آب و هوای معتدل و نسبتاً خوب است و بخشی دیگر که در منطقه کویری قرار گرفته است دارای آب و هوای گرم و خشک است. تور تابستانی در کاشان به دلیل داغی هوا طرفدار چندانی ندارد اما تور کاشان بهار به دلیل خنکی هوا و نیز فصل شکفتن گل های محمدی مورد استقبال قرار می گیرد.

راهنمای سفر به کاشان 

هنرهای دستی در تور کاشان

مردم کاشان بسیار هنرمند هستند طوری که در هر هنری دستی دارند از جمله هنرهای این مردمان فرش بافی و طراحی نقشه فرش، کاشی کاری، سفالگری، معماری سنتی و مدرن، نمد و گیوه و زری و زیلو بافی و منبت کاری می باشد که هر کدام را به گونه ای هنرمندانه انجام می دهند. به دلیل نزدیکی به اصفهان معمولاً توریست های تور خارجی که از اصفهان دیدن می کنند به بازدید از کاشان نیز می آیند و صنایع دستی آن را به عنوان سوغاتی تهیه می کنند و با خود می برند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها