راهنمای سفر به دهلی در تور هند

پایتخت کشور هند دهلی است که کلان شهری با جمعیت بسیار زیاد است و فرهنگ ها و سنت ها و مذهب ها در این شهر متنوع است. تور هند مخصوصاً اگر به مقصد دهلی باشد تور ارزان قیمتی نمی باشد پس از قبل باید خود را برای هزینه های سفر آماده کنید.

راهنمای سفر به دهلی در تور هند

بهترین زمان تور هند

کشور هند جزء معدود کشورهایی است که تور نوروزی آن مناسب نمی باشد زیرا هوا در فصل بهار به شدت گرم و طاقت فرسا است. تور تابستانی هم به دلیل گرما، طوفان و بارش شدید و غیر منتظره باران مناسب تفریح و گردشگری نمی باشد. بهترین زمان استفاده از تور هند پاییز و زمستان می باشد که هوا در طول روز گرم و در طی شب خنک تا سرد می شود.

اقامتگاه و هتل در تور دهلی

در دهلی به علت آب و هوای آن برای هتل ها هم دو رنج زمانی وجود دارد. از فروردین تا مهر را که فصل کم گردشگر می باشد قیمت هتل و هاستل به شدت افت می کند و گردشگران تور خارجی می توانند با کمترین هزینه در بهترین هتل اقامت داشته باشند. و از مهر تا اواخر اسفند که فصل تور گردشگری می باشد و دهلی مملو از تور داخلی و تور دهلی گردی است در این زمان هزینه هتل ها گاهی به دو برابر قیمت اصلی هم می رسد و خیلی از مواقع ممکن است تمامی هتل ها رزرو شده باشند و مجبور شوید در هاستل اقامت کنید بنابراین لازم است از قبل به رزرو هتل اقدام کنید.

راهنمای سفر به دهلی در تور هند

سیستم حمل و نقل دهلی

مسیرهای سفر به هند متنوع است و بستگی به برنامه تور دارد. اگر سفر با قطار مورد نظر باشد باید از تهران با قطار به زاهدان بروید و بعد از رفتن به پاکستان از آنجا با قطار به هند بروید و یا اینکه با ماشین شخصی خود از ترکیه تا هند را رانندگی کنید. تهیه بلیط هواپیما نیز می تواند سفری راحت و بدون دغدغه را با کمترین هزینه بلیط برایتان رقم بزند. در هند انواع وسایل نقلیه اعم از تاکسی، قطار . اتوبوس وجود دارد که تاکسی با وجود گران بودن مناسب ترین گزینه برای رفتن به جاهای دیدنی درون دهلی است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها