راهنمای تور بوداپست مجارستان

مسیر بوداپست در تور مجارستان

برای رفتن به بوداپست هیچ گونه محدودیتی ندارید و در تور مجارستان می توانید از مسیرهای هوایی و نیز مسیرهای زمینی و قطار استفاده کنید. مناسب ترین راه برای سفر به بوداپست تهیه بلیط هواپیما و استفاده از مسیر هوایی می باشد. بوداپست دارای یک فرودگاه بین المللی و بزرگ می باشد که بسیار مجهز است و برای تور داخلی و نیز تور خارجی در نظر گرفته شده است.

راهنمای تور بوداپست مجارستان 

اقامت در تور بوداپست

بوداپست در تور مجارستان دارای هتل های شیک و مدرن بسیاری است که برخی از این هتل ها مثل هتل آریا در نزدیکی فرودگاه بین المللی این شهر قرار دارد و به همین لحاظ دارای اهمیت فوق العاده ی است. هتل آریا در پشت بام خود دارای یک کافه روباز و لوکس می باشد و چشم انداز خیره کننده ای از شهر را در برابر چشمانتان به تصویر می کشد. از دیگر مزیت های این هتل پنج ستاره نزدیکی اش به ساحل و دریا و نیز به اماکن مهم و جاذبه های بوداپست می باشد.

راهنمای تور بوداپست مجارستان 

رستوران گردی در تور بوداپست

در تور بوداپست رفتن به رستوران های آل اینکلوسیو را از دست ندهید. این رستوران ها سلف سرویس هایی هستند که می توانید در آنجا با پرداخت یک هزینه ثابت و در حد متوسط هر چقدر می خواهید از غذاها و شیرینی ها و نوشابه های متنوع و خوش طعمی که روی میز چیده شده است بخورید. بوداپست مملو از سلف سرویس هایی است که به صورت زنجیره ای فعالیت می کنند و مشتریان پای ثابت خود را دارند. علاوه بر این سلف سرویس می توانید برای سرو غذاهای دریایی به رستوران های ژاپنی که در بوداپست قرار دارند بروید و هر نوع غذاهای دریایی را که می پسندید در این رستوران ها نوش جان کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها