راهنمای تور آفریقای جنوبی

دره زیبا و عمیق بلاید در تور آفریقای جنوبی

دره بلاید از شگفت انگیز ترین دره های دنیا بوده و دارای عمقی حدود ۸۰۰ متر می باشد که رودخانه ای با آب زلال و خنک در عمق این دره جاری می باشد و سالانه گردشگران تور خارجی و تور آفریقا به وفور به آنجا سفر می کنند. در این دره حیوانات زیادی هم دیده می شود و این دره را به حیات وحش جالبی تبدیل کرده است. دره بلاید همیشه مملو از تور گردشگری بوده و از جمله تفریحات رایج و مورد علاقه گردشگران در این دره می توان به قایق رانی، صخره نوردی و شنا اشاره کرد.

راهنمای تور آفریقای جنوبی 

حیات وحش متنوع در تور آفریقا

حیات وحش در تور آفریقای جنوبی یکی از جاذبه های دیدنی و محبوب این کشور می باشد که سالانه تور داخلی و تور خارجی بسیاری را از اقصی نقاط جهان به سوی خود جذب می کند. حیات وحش آفریقای جنوبی دارای حیوانات وحشی همچون شیرهای نر و ماده، گربه سانان، ببر و فیل های غول پیکر می باشد که در ۱۵ منطقه حفاظت شده به چشم می خورند. اگر در ایام تعطیل عید با تور نوروزی به آفریقای جنوبی راهی می شوید مطمئن باشید که حیات وحش نیز در برنامه تور قرار دارد.

راهنمای تور آفریقای جنوبی 

هتل و غذاهای تور آفریقای جنوبی

در کشور آفریقای جنوبی آداب و رسوم و سنن بسیاری وجود دارد و بالطبع تنوع غذایی بسیاری نیز در آن برای گردشگران تور آفریقا دیده می شود. بیشتر ایرانیان نگران این هستند که در تور آفریقای جنوبی در غذاهای رستوران ها گوشت حیوانات حرام گوشت همچون سوسک و قورباغه وجود داشته باشد اما ما خیالتان را راحت می کنیم و باید گفت در اکثر غذاهای آنها سبزیجات و نیز گوشت گاو و گوسفند استفاده می شود و با شناخت بیشتر می توانید طعم متفاوت این غذاهای لذیذ را بچشید. هتل در آفریقای جنوبی بسیار زیاد می باشد و بر حسب هزینه ای که می کنید امکانات رفاهی خوبی را در اختیار شما می گذارد. از هتل های لوکس و پنج ستاره می توان به هتل جامبو گست هاوس و از هتل سه ستاره هم به مل رز رود می توان اشاره کرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها