دیدنی های کوهستان صفه

در ادامه نوشتار قبلی در مورد پارک کوهستانی صفه به بررسی موارد دیگری از زیبایی های این پارک می پردازیم و از شما دعوت می کنیم که الهام۲۴ را همراهی کنید. در مورد تله کابین صفه گفتیم و مورد مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم بولینگ اصفهان در کنار کوه صفه و نیز پارک بادی و باغ وحش و … می باشد که در ادامه بیان می کنیم. پارک صفه به عنوان یکی از اماکن گردشگری مهم اصفهان هم برای ساکنین این شهر و هم برای مسافران داخلی و خارجی مطرح است و پرداختن به آن می تواند به این مسافرین کمک کند بازدید لذت بخش تری داشته باشند.

دیدنی های کوهستان صفه

امکانات کوهستان صفه

بولینگ اصفهان یا همان صفه این مرکز با مساحتی حدود ۱۰۰۰ مترمربع و ۱۰ خط بازی همه روزه پذیرای مشتاقان این ورزش مفرح می باشد و برای بازدید از آن می توانید به اتوبان شهدای صفه، کوه صفه، کنار تله کابین صفه مراجعه کنید. همچنین پارک بادی صفه نیز در اتوبان شهدای صفه، کوه صفه قرار دارد. در این منطقه باغ وحش و رستوران فراز صخره و زاگرس نیز وجود دارد. در مورد منابع و جاذبه های تفرج جمعی و پیک نیک نیز باید اشاره کنیم که وجود امکانات فضای سبز متنوع، برکه‌های آب و آب نماها، وجود فضاهای باز برای اطراق و آشپزی، وجود امکانات مختلف برای بازی های جمعی و پیاده‌روی، گشت و تماشا این مکان را به محلی برای تفریح و تفرج مردم تبدیل نموده است.

دیدنی های کوهستان صفه

جاذبه های طبیعی صفه

صفه علاوه بر مواردی را که بیان کردیم جاذبه های طبیعی بسیار زیبایی دارد، کوه صفه با دارا بودن ارتفاع ۲۲۴۱ متر و موقعیت استقرار چسبیده به شهر و اشراف کامل آن به رودخانه و جلگه سرسبز زاینده‌رود و پیکره شهر اصفهان دارای شرایط استثنایی و منحصر به فردی است که از نظر چشم انداز شهری، طراحی محیطی و توسعه گردشگری اهمیت دارد. کوه صفه به عنوان یک نشانه بزرگ شهری عمل می‌کند که از یک طرف، از تمام نقاط شهر قابل مشاهده است و از طرف دیگر بهترین امکان را برای تماشای چشم انداز زیبا و رنگارنگ کل شهر اصفهان در اختیار می‌گذارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها