دیدنی های کره جنوبی

در هر کشوری جاذبه های منحصر به فردی برای بازدید وجود دارد که گردشگران با استفاده از تورهای خارجی از آنها بازدید می کنند. برای سفر با تور کره جنوبی می توانید از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما از الهام سیر استفاده کنید. قبل از سفر بهتر از نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. از دیدنی های تاریخی و طبیعی این کشور در حال رشد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

دیدنی های کره جنوبی 

مقبره خانوادگی جوسئون

یکی از مکان های دیدنی تور کره بازدید از شهر سئول، مقبره جوسئون می باشد. این مقبره قدمتی طولانی دارد و در اطراف این مقبره طبیعت زیبا و چشم نوازی وجود دارد که چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. به خاطر وجد مقبره های زیاد در اطراف سئول مردم بومی معتقدند که ارواح پادشاهان از شهر سئول محافظت می کند.

جزیره جیجو در تور کره جنوبی

از جاذبه های طبیعی کره که در تور کره جنوبی از آن دیدن می شود می توانیم به جزیره جیجو اشاره کنیم که به خاطر فاصله زیادی که با شهر دارد در گذشته به عنوان تبعیدگاه استفاده می شده ولی اکنون یک مکان تفریحی می باشد. گونهای مختلف گیاهی و جانوری خاصی در این منطقه وجود دارد. پارک ملی هالاسان نیز به زیبایی های تور کره جنوبی در این منطقه افزوده شده است.

دیدنی های کره جنوبی 

فروشگاه مایونگ دانگ و یودو فول گاسپیل

گردشگران تور کره جنوبی علاقه مند به خرید می توانند از مایونگ دانگ هر آنچه را که احتیاج دارند خریداری کنند. این مجموعه بزرگ به جز مغازه های و فورشگاه هایی که هر نوع جنسی در آنها پیدا می شود رستوران های قدیمی با انواع مختلف غذاهای کره ای و چینی و ژاپنی مانند نودل را نیز شامل می شود. یکی از بزرگترین کلیساهای جهان مسحیت که در تور کره جنوبی مورد بازدید قرار می گیرد و مترجم هایی آشنا به ۱۶ زبان مختف در این مجموعه مشغول به کار می باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها