دیدنی های نوروز تهران

ایرانگردی یکی از تفریحاتی است که اغلب خانواده های سنتی ایرانی به سفرهای خارجی پر زرق و برق ترجیح می دهند و در این میان تهران گردی از اهمیت زیادی برخوردار است. در ایام نوروز برخلاف اینکه بسیاری از ساکنین تهران به مکان های دیگر کشور دوست داشتنی مان می روند اما هستند کسانی که برای گردش و تفریح به پایتخت می آیند. در این متن سه مکان نام آشنا و محبوب از نظر گردشگری را معرفی می کنیم. آژانس هواپیمایی الهام سیر را در ادامه با معرفی جاذبه های گردشگری تهران همراهی کنید.

دیدنی های نوروز تهران

کاخ گلستان

کاخ گلستان که امروزه به موزه گلستان شهرت دارد و در نزدیکی بازار بزرگ تهران قرار دارد از نظر جذب گردشگر بسیار موفق عمل کرده است یکی از اولین مکان هایی است که در تهران گردی از آن بازدید می شود. کاخ گلستان به علت اینکه به بسیاری از آثار تاریخی بر جای مانده از دوران صفوی نزدیک است در میان گردشگران داخلی و گردشگران خارجی علاقمند به تاریخ و فرهنگ ایرانی از محبوبیت بسیاری برخوردار است. کاخ گلستان یکی از آثار تاریخی ایران است که به ثبت یونسکو رسیده است و دارای عمارت ها و تالارهای بسیاری است.

دیدنی های نوروز تهران

موزه ملی در تهران

موزه ملی ایران دارای قدمت بسیاری است و ساختمان آن بر اساس اصول درست طراحی و ساخته شده است. در موزه ملی ایران که یکی از مشهور ترین موزه های ایران است که در تهران قرار دارد آثار تاریخی با قدمت چند صد ساله نگهداری می شود که ارزش معنوی و مادی زیادی دارند. در این موزه تلفیقی از آثار ایران باستان و نیز آثار ایران اسلامی نگهداری می شود. دسترسی به موزه ایران بسیار آسان است حتی اگر خودرو شخصی نداشته یاشید می توانید به راحتی با مترو و یا اتوبوس های بی آر تی به این موزه برسید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها