دیدنی های سن پترزبورگ دومین شهر تزارها

بعد از مسکو که اولین کلان شهر روسیه می باشد. سن پترزبورگ به عنوان دومین شهر بزرگ این کشور مورد توجه گردشگران تور خارجی و تور داخلی می باشد که از دیدنی های زیبایی برخوردار است. شهر سن پترزبورگ به شهر قصرها و کاخ های زیبایی شهرت دارد و بیشتر گردشگران مایل به دیدن تمامی این قصرها هستند بنابراین تور سن پترزبورگ تمامی شامل دیدن این قصرها می باشد. سن پترزبورگ به دلیل توریست پذیر بودن مملو از هتل لوکس و هتل پنج ستاره و نیز حتی هتل های با ستاره کمتر اما با امکانات رفاهی عالی می باشد.

دیدنی های سن پترزبورگ دومین شهر تزارها 

موزه هرمیتاژ و موزه روس در تور روسیه

اگر به دنبال بازدید از قدیمی ترین موزه جهان هستید به موزه هرمیتاژ در سن پترزبورگ سری بزنید. در موزه هرمیتاژ آثار زیبای هنری و طراحی وجود دارد که تعداد آنها آنقدر زیاد است که در یک روز نمی توان از همه آنها دیدن کرد. بازدید از این موزه در ماه یک روز برای گردشگرانی که با تور به اینجا می آیند و نیز برای مردم این کشور بدون هزینه می باشد. موزه روس نیز مربوط به نقاشی می باشد اما از موزه هرمیتاژ بسیار کوچک تر است.

قصرهای کنستانتینوفکسی و کاترین و پترهف

در سن پترزبورگ قصرهایی با معماری عجیب و غریب و خیره کننده وجود دارد که همه ساله در جذب تورهای مسافرتی و به خصوص تور روسیه به این کلان شهر سهم بسزایی داشته اند. قصر کنستانتینوفکسی نمونه بارز این قصرها می باشد که با معماری و منظره زیبایش به یکی از موزه های برتر این شهر تبدیل شده است. در قصر کاترین چیزی که بیشتر از همه بازدیدکنندگان را متعجب می کند استفاده از طلای ناب در بسیاری از دیوارها و تندیس های موجود در این قصر است. قصر تابستانی پترهف در باغ ها و طبیعتی سرسبز و ییلاقی ساخته شده و تفرجگاه تابستانی پتر کبیر در گذشته می باشد.

دیدنی های سن پترزبورگ دومین شهر تزارها 

کلیسای ایزاکیوفسکی و قلعه پیتر و پاول و کلیسای الکساندر

بزرگترین بنای مذهبی روسیه کلیسای ایزاکیوفسکی می باشد و جزو بزرگترین کلیساهای جهان می باشد. قلعه پیتر و پاول از نظر نظامی برای سن پترزبورگ بسیار حائز اهمیت می باشد و از آن به عنوان زندان و بازداشگاه هم استفاده می شود. کلیسای الکساندر که همان کلیسای ساویور آن بلاد می باشد در محل مرگ امپراتور آن زمان الکساندر ساخته شده است. مجموعه این سه مکان برای اهالی کشور روسیه مقدس بوده و یقینا در برنامه تور روسیه قرار می گیرد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها