دیدنی های سرزمین هندوها

در تاریخ، سرنوشت ایران و هندوستان در برخی برهه های تاریخی به یکدیگر گره خورده است و حتی در آثار تاریخی و یادگارهای باستانی دو کشور می توان جلوه های این موضوع را دید. سرزمین بزرگ و گسترده هند سال های سال تحت سیطره استعمار گران نیز بود و خصوصاً استعمار انگلیس در این کشورهای سال های تیره ای را برای آنها رقم زد. اکثریت مردم و ساکنین کشور هند را هندوها تشکیل می دهند و دیدنی های تور هند نیز تحت تأثیر آثار مذهبی هندوها قرار دارد. در ادامه با آژانس الهام سیر همراه باشید.

دیدنی های سرزمین هندوها

شهر جایزالمر هندوستان

جایزالمر یا به اصطلاح شهر طلای یکی از دیدنی ترین نقاط تور هند می باشد که در سفر به این کشور حتماً باید در برنامه گردشگری خود بگنجانید. اما نام شهر طلایی به دلیل سنگ ماسه زرد رنگی است که در بیشتر ساختمان های جایزالمر و در معماری این شهر به کار رفته است. در واقع این شهر یک دهکده نسبتاً بزرگ می باشد و با معماری با شکوه قدیمی خود و قلعه معروفش که بر بلندای شهر سایه افکنده است و به قلعه طلایی شهرت دارد که هم اکنون نیز خوف و وحشت در دل هر بیننده ای می افکند توانسته است تعداد زیادی از گردشگران تور هند را به سمت خود بکشاند. کاخ ماهاراجه و بناهای مختلف دیگری که در جایزالمر وجود دارد با شکوه و جبروت فراوان پذیرای توریست ها می باشد و اطمینان داشته باشید که لحظات خاطره انگیزی را تجربه خواهید کرد.

دیدنی های سرزمین هندوها

اماکن تاریخی در پایتخت هند

شاه جهان و همسرش یادگارهای ارزشمندی را برای هندوستان به جای گذاشته اند و در تور هند بسیاری از آثار بی بدیل متعلق به دوران آنها می باشد. قلعه سرخ یکی از دیدنی های سرزمین هند می باشد که دلیل نام گذاری آن سنگ های سرخ رنگی است که در ساختن آن به کار برده شده است. گرداگرد این بنا با حفر خندقی عظیم از نفوذ حفظ گشته است و دروازه های بزرگ و با اُبهت آن چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند. بازار موجود در این بنا نیز در نوع خود جذاب بوده و می توانید در آنجا انواع سوعاتی های تور هند را تهیه کنید. این مجموعه عظیم بخش های مختلفی را دارد که هر کدام در نوع خود بسیار عجیب و جالب توجه می باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها