دیدنی های تور هنگ کنگ

هنگ کنگ را نه می توان شهر نامید و نه کشور. یکی از بخش های کشور چین که با زیبایی های خارق العاده خود به یکی از مراکز گردشگری تور چین تبدیل شده است. در سفر به چین یکی از جاهایی که باید در برنامه سفر بگنجانید دیدن مناطق زیبای هنگ کنگ می باشد. با توجه به اهمیتی که این منطقه در تور چین دارد الهام۲۴ در نوشتار زیر به بررسی اماکن جالب و دیدنی هنگ کنگ پرداخته است. امیدواریم که توانسته باشیم پیشنهادهای خوبی را برای تور چین به شما عزیزان ارائه داده باشیم و تا آنها این نوشتار را مطالعه بفرمایید.

دیدنی های تور هنگ کنگ

کشتی های استار فری Star Ferry

سفر با کشتی های معروف به استارفری Star Ferry که متعلق به قرن هیجده می باشند و مسیر تسیم–شا-تسوی را طی می کنند یکی از جالب ترین بخش های تور هنگ کنگ می باشد. هزینه سوار شدن به این کشتی ها بسیار مناسب است و می توانید یک مسیر زیبا پُر از تضادهای دوست داشتنی که یک سوی ان طبیعت سر سبز و سوی دیگر آسمان خراش های هنگ کنگ می باشد را ببینید. هنگ کنگ نه تنها برای جنگجویان گذشته بلکه برای کوه های سر سبز و رودهای زیبایش نیز شهرت دارد و قطعاً در تور چین یکی از زیبا ترین و خاطره انگیز ترین شهرها خواهد بود.

دیدنی های تور هنگ کنگ

جاذبه های گردشگری هنگ کنگ

ویکتورا در بلندای هنگ کنگ می تواند چشم اندازهعای بی بدیلی را در اختیار شما قرار دهد و از بالاترین ارتفاع بتوانید هنگ کنگ را مشاهده کنید. همچنین یکی از حذابیت های تور هنگ کنگ بخش تجارت مرکزی ویکتوریا می باشد که نشان دهنده قدرت اقتصادی این منطقه می باشد. همچنین این مرکز را به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز مالی در دنیا می دانند. در هنگ کنگ می توانید از غذاهای متنوع و جذاب چینی و هنگ کنگی لذب ببرید و البته با توجه به علاقه ای که چینی ها به خوردن حیوانات به صورت نیم پز دارند پیشاپیش خود را آماده برخورد با غذاهای زنده نیز کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها