دیدنی های اسکاتلند

کشور اسکاتلند که نامش با انگلستان و بریتانیا گره خورده است یکی از کشورهای خاص و زیبای اروپایی می باشد که با دارا بودن آثار تارخی بسیاری می تواند مقصد مناسبی برای انتخاب تور خارجی شما باشد. الهام۲۴ در این نوشتار به بررسی جاذبه های گردشگری تور اسکاتلند پرداخته است و از شما دعوت می کنیم تا انتها با ما همراه باشید. زیبایی های کشور اسکاتلند علاوه بر اماکن گردشکری به طبیعت و فرهنگ این سرزمین نیز باز می گردد که در مجموع می تواند یک سفر خاص و ویژه برای شما باشد.

دیدنی های اسکاتلند

کوهستان و قلعه تاریخی سکاتلند

اسکاتلند همانگونه که گفتیم از لحاض جاذبه های طبیعی گردشگری بسیار غنی و جذاب می باشد. در تور اسکاتلند بازدید از کوهستان شمالی را فراموش نکنید. این کوهستان ها سالانه پذیرای گردشگران فراوانی هستند که برای تفریح و دوچرخه سواری و قدم زدن به محیط زیبای این کوهستان می روند. دهکده ها و روستاهای مختلفی که در دامنه کوهستان شمالی قرار دارند در تصور نمی گنجند و به راستی انگار به یک نقاشی زیبا نگاه می کنید. رویاهایتان را می توانید در این کوهستان جستجو نمایید. همچنین در اسکاتلند یک قلعه قدیمی به نام قلعه ادینبورگ وجود دارد که قدمت آن به قرن سیزدهم باز می گردد. این قلعه بسیار زیبا و خاص است و برای رسیدن به آن باید از یک پُل متحرک عبور کنید و می توانید در قلعه مجسمه هایی را مشاهده کنید که قهرمانان اسکاتلندی را به یاد می آورد.

دیدنی های اسکاتلند

دریاچه و ورزش های اسکاتلند

شاید تا کنون دقت نکرده باشید اما اسکاتلندی ها مبدع یکی از مشهورترین ورزش های تفریحی بوده اند. بله گلف را اسکاتلندی ها اختراع کرده اند و می توانید با بازدید از باشگاه سلطنتی گُلف این کشور که تاریخ گُلف به آن گره خورده است علاوه بر اینکه از بازی های گلف دیدن کنید از محیط زیبا و قدیمی این باشگاه نیز بازدید کنید. دیگر مکان طبیعی دیدنی در اسکاتلند دریاچه لوموند است که شهرت جهانی دارد و افسانه های بسیار در مورد آن می گویند. دریاچه لوموند القاب فراوانی دارد که مشهورترین آنها ملکه دریاچه ها است. یکی از تفریحات معمول این دریاچه ماهیگیری است و علاوه بر آن محیط طبیعی اطراف دریاچه برای علاقه مندان به طبیعت و ورزش های آبی و کوهستانی فوق العاده می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها