دیدنی های آمریکای جنوبی

قاره ای که بین چندین اقیانوس محصور شده و وجود جاذبه های گوناگونی مانند بیابان های خشک، جنگل های سبز و سواحل دلنواز گردشگران خارجی را کا با تور به این منطقه سفر می کنند، را به سوی خود فرا می خواند. برای سفر به این کشور می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط چارتر استفاده کنید. تعدادی از جاذبه های تور آمریکا را در نوشتار زیر معذفی خواهیم نمود.

دیدنی های آمریکای جنوبی 

پریتو مورنو و صحرای آتاکاما

در تور آمریکا می توانید از یخچال های پریتو مونو که یکی از به یکی از منابع اصلی آب جهان شهرت دارد، بازدید کنید. برای دیدن این زیبایی یخ های این منطقه می توانید از قایق استفاده کنید. یکی از صحراهایی که می توانید ارامش شب را در آن تجربه کنید، صحرای آتاکاما می باشد. در این صحرا می توانید از دریاچه نمکی، تنگه قرمز و کوهستان خشک و سنگی بازدید کنید.

شهر ریو در تور آمریکای جنوبی

در کشور برزیل می توانید از شهر معروف ریو بازدید کنید، از جاذبه های که گردشگران تور لحظه آخری از آن بازدید می کنند می توانیم به مجسمه عیسی مسیح، شهر ساحلی کوپاکابانا و جنگل جی توکا اشهر کنیم.

دیدنی های آمریکای جنوبی 

آبشار انجل

از زیبایی های طبیعت بکر تور آمریکا که باعث می شود تا گردشگران از تور لحظه آخری استقبال شایان توجهی داشته باشند، زیبایی های ناب آبشار انجل می باشد. قرار گرفتن این آبشار در میان درختان بسیار رسیدن به آبشار را دشوار می کند ولی زیبایی خیره کننده آبشار لایق این دشواری ها می باشد. این آبشار در بارندگی ها به دو قسمت تبدیل می شود و در روزهای گرم سال به خاطر ارتفاع زیاد به زمین نرسیده بخار می شود.

دیدنی های آمریکای جنوبی 

گالاپاگوس در تور آمریکا

دوستداران حیاط وحش در تور آمریکا می توانند از زیبایی های جزیره گالاپاگوس لذت ببرند. جزیره ای که میتوانید در آن گونه های مختلف حیوانات نایاب مانند پرخور بی پرواز، سوسمار دریایی، فوک خزدار را ببینید. در این جزیره سه جریان اقیانوسی به یکدیگر می رسند، این مجمع الجزایر از تعدادی جزیره کوچک آتشفشانی شکل گرفته است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها