دو هتل لوکس و شناور در آسیا

در گذشته واژه هتل بیشتر به معنی اقامتگاه بوده و در تور مسافرتی جایگاه خیلی زیادی نداشت چرا که اکثر گردشگران را به عنوان محلی برای خوابیدن و استراحت شبانه می پنداشتند. اما به مرور زمان و با پیشرفت امکانات هتل داری روز به روز هتل ها پیشرفته و مدرن شدند به طوری که امروزه برخی از این هتل ها جایگاهی در حد یک جاذبه مهم را به خود اختصاص می دهند و برخی گردشگران اوقات فراغت خود را نیز در هتل می مانند در این متندو مورد از هتل های لوکس که بر روی آبها ساخته شده اند و دارای منظره افسانه ای هستند را معرفی می کنیم پس با ما باشید.

دو هتل لوکس و شناور در آسیا 

هتل اوبروی اودایویلاس تور هند

اما به تور هند برویم، در راجستان که ایالتی در کشور هند است هتل شناوری به شهرت جهانی وجود دارد که نامش هتل اوبری اودایویلاس است این هتل به محل زندگی پادشاه پریان معروف است. این هتل بسیار لاکچری بوده و در وسط دریاچه نیلی پیچولا جای گرفته و دارای طراحی فوق العاده ای است و چیزی شبیه یک کاخ است تا یک هتل. در بیرون هتل حوض بزرگی وجود دارد که در آن فواره های آب و نیز رنگ کاشی کاریش بسیار خیره کننده است. نمای این هتل دارای ترکیبی از کوه های زیبا، دریاچه پیچولا و کاخ های اودی پور است. هتل اوبری اودایویلاس گرانترین هتل هند بوده و بیشترین متقاضی آن خانواده های متمول هندی می باشد که با تور داخلی به راجستان می آیند.

دو هتل لوکس و شناور در آسیا 

هتل خانه های معلق در تور تایلند

در تور تایلند که مهد گردشگری می باشد چندین هتل شناور وجود دارد که برترین آنها هتل خانه های معلق است. هتل خانه های معلق به صورت زنجیری بر روی آب های کاوایی قرار دارد و اطراف این آبها جنگل پر از دار و درخت می باشد و ویویی زیبا و دو گانه به جنگل و دریا را همزمان دارد. در اتاق های این هتل امکانات لوکسی برای پذیرایی از میهمانان وجود دارد که اگر در تراس را باز کنید شاهد منظره افسونگر بیرون خواهید بود. با تور کشتی رانی می توانید هم از لذت کشتی سواری برخوردار شوید و هم خود را به این هتل ها برسانید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها