دو نان معروف جهان

در مورد نان ها موارد مختلفی وجود دارد که ذکر آن ها خالی از لطف نیست. خصوصاً برای ایرانی ها که نان بخش جدا ناپذیری از سفره آن ها محسوب می شود. بنابراین محتویات نان می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. نکات جالبی در مورد نان این است که انواع آنها چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند و در کشورهای مختلف چه نوع نان هایی مصرف می کنند. هر کشوری نان مخصوص خود را دارد و آن نان ها با یکدیگر تفاوت دارند. الهام۲۴ در این نوشتار به بررسی انواع مختلف نان های مشهور در دنیا پرداخته است.

دو نان معروف جهان

نان باگت فرانسه

با شناخت انواع این نان ها که در سه نوشتار مختلف ارائه خواهد شد در سفر به کشورهای مختلف حتماً مزه این نان ها را به خاطر بسپارید و در صورت علاقه اقدام به پخت آنها در منزل کنید و یا از بیرون خریداری کنید. نان باگت برای ما ایرانی ها نامی آشنا است و در سال های اخیر به وفور در ایران می توان نان باگت را یافت و طرفداران زیادی پیدا کرده است. نان باگت فرانسوی ظاهر ویژه ای دارد که با دیگر نان ها متفاوت می باشد. نان باگت علاوه بر فرانسه و ایران برای مردمان دیگر کشورها نیز نامی شناخته شده می باشد. اندازه نان باگت متفاوت بوده و حتی تا یک متر هم پخت می شود و بیرون آن بسیار جذاب و داخل آن نرم و خمیر مانند است.

دو نان معروف جهان

نان معروف کشور انگلیس

کاتیج لوف یا همان Cottage Loafکه نان معروف انگلیسی ها می باشد و شهرت جهانی دارد یکی دیگر از نان های معروف می باشد. این نان به نسبت باگت شهرت کمتری دارد و آن را از توپ های خمیری گرد مانند توپ می سازند و شکل ظاهری آن به صورتی می باشد که از نان های دیگر متفاوت می باشد. این نان که ظاهراً از دو بخش تشکیل شده است و در واقع یک نان است که توپی کوچک بر روی توپی بزرگ قرار گرفته است. نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که پُخت کردن این نان بسیار دشوار است و شکل ظاهری آن نیز به دلیل همین دشواری می باشد. پیدا کردن نمونه های قدیمی این نان حتی در نانوایی های انگلستان نیز دشوار می باشد و کمتر یافت می شود ولی با این وجود نانی خوشمزه و اغوا کننده می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها