دور دنیا در چند لحظه

در آمریکا می توانید یکی از جذاب ترین آبشارهای دنیا را ببینید. این آبشار که در نیویورک قرار گرفته است Eternal Felame نام دارد. این آبشار به دلایل مختلفی مانند فرسایش شدید خاک و خروج گاز متان و فعل و انفعالات حاصل از آن شعله هایی را ایجاد می کند که در حال ریزش می باشند. با یک شعله کوچک می توانید این پدیده زیبای و آبشار آتش را مشاهده کنید. با الهام۲۴ دهمراه باشید. طبیعت اطراف این آبشار نیز بسیار جذاب و آرامش بخش است و می تواند یک سفر ویژه و خاص را برای شما به ارمغان بیاورد. البته با توجه به مشکلاتی که در سال های اخیر برای سفر به آمریکا به وجود آمده است مشکلات فراوانی برای سفر به نیویورک وجود دارد و خصوصاً اتباع کشورهای مسلمان با مشکلات جدی روبرو هستند که امیدواریم این مشکلات به زودی پایان یابد.

دور دنیا در چند لحظه

اماکن طبیعی تور قزاقستان

قزاقستان در قاره آسیا نیز دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد. یکی از این جاذبه ها که تورهای گردشگری زیادی را به خود جلب می کند دریاچه kaindy در اطراف شهر آلماتی می باشد. این دریاچه در جوار رشته کوه های مشهور تیان شان قرا گرفته است و به صورت طبیعی بر اثر زمین لرزه و ریزش کوه به وجود آمده است. بخش عجیب این دریاچه به ترکیب درختانی که قبل از ایجاد دریاچه در این مکان وجود داشته اند و اکنون سر از دریاچه بیرون آورده و به صورت سفید رنگ ظاهر شده اند باز می گردد که مناظر فوق العاده ای را رقم زده است. هر چند شهر آلماتی خود یکی از شهرهای زیبای آسیا و قزاقستان می باشد اما وجود این دریاچه باعث شده است که گردشگران زیادی به این منطقه خصوصاً برای عکاسی بروند.

دور دنیا در چند لحظه

سفربه آمریکای جنوبی و اروپا

از آسیا به سمت قاره آمریکا و این بار کلمبیا باز گردیم. منطقه ای به اسم مینا در کلمبیا قرار دارد که رود شگفت انگیزی به نام cano cristales در آنجا واقع شده است. رودخانه ای که از پنج رنگ متفاوت تشکیل شده است که دانشمندان دلیل آن را واکنش های بیولوژیکی می دانند. از این رود به عنوان جذاب ترین و زیبا ترین رود دنیا نیز نام می برند. در سفر دور دنیای خود به اروپا برویم و کشور ترکیه. پاموکاله در تور ترکیه با حوض های آب گرم طبیعی شهرتی شبیه به سرعین ایران دارد. جالب اینکه این آب گرم ها در میان سنگها به وجود آمده و اطراف آن را بقایای کاخ های باستانی احاطه کرده اند که زیبایی های منطقه را چندین برابر کرده اند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها