دوبرونیک کرواسی تصویری از بهشت

کشور کرواسی دارای جاذبه های توریستی فراوانی می باشد و ویزای کرواسی بین المللی می باشد. دوبرونیک شهری ساحلی در کرانه دریای آدریاتیک می باشد که همچون نگینی در این دریا و نیز در کشور کرواسی می درخشد و در پذیرش تور مسافرتی از کرواسی هم پیشی گرفته است. دوبرونیک شهری ثروتمند می باشد که از نظر اقتصادی به دریا وابسته می باشد. دوبرونیک بهشت روی زمین است که جزو آثار ثبت شده در یونسکو می باشد. بهترین مسیر برای رسیدن به دوبرونیک مسیر هوایی می باشد و شما می توانید از بلیط هواپیما یا بلیط لحظه آخری برای سفر به این شهر رویایی استفاده کنید.

دوبرونیک کرواسی تصویری از بهشت 

دروازه ورودی و دژهای متعدد

در دوبرونیک دروازه های ورودی شهر و نیز دژهایی که برای محافظت از شهر در گذشته ساخته شده است امروزه به عنوان یکی از جاذبه های توریستی است و تور مسافرتی زیادی از آن دیدن می کنند. این دژها بسیار زیاد و عظیم می باشند و محبوبترین دژه لاوریجنس می باشد. جالب است بدانید که مجموعه گیم آف ترونز در شهر دوبرونیک ساخته می شود به همین دلیل با ورود به این شهر تمامی صحنه های این فیلم برای گردشگران تداعی می شود و اکثر این گردشگران که با تور خارجی به این شهر می آیند در کنار این صحنه ها عکس می گیرند.

دوبرونیک کرواسی تصویری از بهشت

جزیره لوکروم و جاذبه های آبی

در دوبرونیک جزیره زیبای لوکروم در کنار دریای آدریاتیک قرار دارد. در این جزیره قایق ها، کشتی ها و لنج های زیادی وجود دارد که برخی از آنها تجاری و بسیاری از آنها جنبه تفریحی دارد. گردش در سواحل جزیره لوکروم و نیز استفاده از تفریحات آبی و شنا و اسکیت از جاذبه هایی است که بسیار مورد علاقه گردشگران تور داخلی و تور خارجی می باشد. از جاذبه های دیگری که در شهر دوبرونیک وجود دارد تله کابین مهیج و مرتفع و طویلی است که از سرتاسر این شهر می گذرد و از بالا می توانید تمام دیدنی ها و طبیعت زیبا و غیره را ببینید و بدون شک از مقاصد اصلی تور گردشگری می باشد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها