در پوکت از کجا خرید کنیم

در تور تایلند اماکن و جزایر و مکان های دیدنی برای بازدید بسیار زیاد است و شاید انتخاب میان آنها مشکل باشد. از شهرهای بزرگ و صنعتی و شلوغ گرفته تا جزایر و سواحل آرام و دنج و از مراکز خرید بزرگ گرفته تا بازارهای محلی و بر روی آب و معابد و مجسمه های مذهبی و طلا کاری شده و هر نوع تفریحی که تصورش را بکنید در پوکت می توانید پیدا کنید. آژانس هواپیمایی الهام سیر در این نوشتار که در دو مقاله ارائه خواهد شد به بررسی بزرگترین مراکز خرید پوکت تایلند پرداخته است و امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد.

در پوکت از کجا خرید کنیم

مرکز خرید جانگ سیلان پوکت

یکی از بزرگترین مراکز خرید در پوکت جانگ سیلان یا Jungceylon نام دارد. این مرکز خرید بزرگ و زیبا در سواحل پاتوگ واقع شده است و انواع سوپرمارکت های بزرگو مراکز تفریحی مانند سینماها و بوتیک ها و حتی هتل را شامل می شود و تعداد زیادی نیز رستوران دارد که باعث شده است به عنوان یک تفریحگاه ویژه در پوکت از آن یاد شود و بزرگی و تنوع آن باعث شده است که خود همانند یک شهر کوچک باشد که نیازی به خارج شدن از آن را ندارید. اصولاً هر چیزی که در تایلند قابل دسترسی باشد در این مجموعه نیز می تواند یافت. این مرکز بزرگ خرید و تفریح اصولا از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب مشغول به فعالیت می باشد.

در پوکت از کجا خرید کنیم

‏‏مرکز خرید سنترال فستیوال

مرکز خرید سنترال فستیوال که نام کامل آن‏ Central Festival Phuket ‎‏‏می باشد، در قسمت غربی پوکت قرار گرفته است و شامل دو ساختمان بسیار بزرگ می شود که می توان گفت بزرگ ترین مرکز خرید پوکت نیز همین مرکز خرید سنترال فستیوال می باشد. انواع لوازم و وسایل را با برندهای مشهور دنیا می توانید در این مجموعه بیابید و خریداری کنید و حتی غذاهای مختلفی از سرتاسر جهان نیز در این مجموعه یافت می شود که می تواند در کنار خرید کردن تجربه بسیار خوشمزه ای باشد. انواع البسه و لوازم بهداشتی و الکترونیکی مانند گوشی موبایل تنها بخشی از این مجموعه را شامل می شود و حتی می توانید در سینماهای این مجموعه فیلم های تایلندی و نیز فیلم های مشهور دنیا را ببینید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها