در سفر به مالزی به یاد داشته باشید

بهترین زمان برای استفاده از تور لحظه آخری مالزی در ماه ژانویه می باشد زیرا تقریباً در این ماه هیچ بارشی وجود ندارد. گردشگران تور مالزی وصف طبیعت زیبا و جنگل های سرسبز مالزی را شنیده و برای دیدن این زیبایی ها بلیط هواپیما به مقصد مالزی رزرو کرده اند. جاذبه های تور مالزی، این کشور فرهنگی را در چند سطر توضیح می دهیم.

در سفر به مالزی به یاد داشته باشید 

معبد هندو و غار میمون

در تور مالزی می توانید از غار باتو که در میان ایرانیان به غار میمون شهرت دارد دیدن کنید، این غار در منطقه گمب و روی یک تپه آهکی قرار گرفته است. از معبد های متعلق به هندی ها که در کشور دیگری قرار دارد می توانیم به معبد هندوها اشاره کنیم که دیدن مجسمه های بزرگ این معبد باعث حیرت گردشگران تور مالزی می گردد.

کنتینگ در تور مالزی

برای تجربه کردن تله کابین سواری می توانید در تور مالزی به منطقه کانتینگ بروید، این تله کابین بزرگ ترین تله کابین آسیایی به حساب می آید و در این منطقه شهر بازی، رستوران و فروشگاه قرار دارد که برای رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است. برای اقامت و رفع خستگی می توانید از هتل گرند سیزن که دارای امکانات مناسبی می باشد، استفاده کنید.

در سفر به مالزی به یاد داشته باشید 

دیگر جاذبه های تور مالزی

گردشگران تور مالزی بازدید از جاذبه هایی مانند برج های دوقلو، معبد چینی ها، معبد بهشت را از دست نمی دهند، هر کدام از این آثار به نوبه خود باعث شگفتی می شدند. آنچه در تور مالزی گردشگران را متعجب می کند محله ای متعلق به ژاپنی ها می باشد، که کاملا به سبک زندگی مردم ژاپن در آن رعایت شده و حتی می توانید با لباس زیبای ژاپنی عکس بگیرید. برای رفع خستگی می توانید از درختان و گل های ژاپنی در این منطقه دیدن نمایید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها