در تور اوکراین از کجا دیدن کنیم

پیست اسکی ویشگو در تور اوکراین

پیست اسکی ویشگورا مقصد تمامی گردشگرانی است که به اسکی روی برف علاقمندند و با تور اوکراین همراه شده اند. این منطقه که در خارج از شهر و بر روی تپه های بلند قرار دارد در زمستان متقاضیانی که بیشتر آن را گردشگران تور داخلی تشکیل می دهد را به خود اختصاص داده است. در این مکان می توانید تمامی تجهیزات اسکی را برای هر چند زمانی که می خواهید اجاره کنید و از اسکی لذت ببرید. شایان ذکر است در این پیست مکان هایی وجود دارد که به عنوان هتل و اقامتگاه تمامی امکانات لازم را برای چند روز اقامت در میان کوه ها و برف ها فر اهم آورده است.

در تور اوکراین از کجا دیدن کنیم 

تونل قطار استثنایی اوکراین

در تور اوکراین تونل قطار سرسبزی وجود دارد که به مانند یک تونل در داخل جنگلی سرسبز می ماند این تونل به قدری زیبا و سرسبز است که به تونل عاشقانه ها نام نهاده شده است. بازدیدکنندگان از این هتل رویایی را در واقعیت می بینند که برایشان قابل تصور نیست. عروس دامادهای جوان در ابتدای آشنایی و عروسیشان به این تونل می آیند و در آن قدم می زنند زیرا باور مردم بر این است که در این تونل آرزوهایشان برآورده می شود. تونل عاشقانه از مقاصد اصلی تور گردشگری در اوکراین است و در برنامه تور خارجی حرف اول را می زند.

در تور اوکراین از کجا دیدن کنیم 

کلیسای پانتلیمون و دانشگاه چرنیوستی

کلیسای پانتلیمون در مرکز پارک با شکوهی قرار دارد و معماری شگفت آورش باعث حیرت گردشگران می شود. بازدید از این جاذبه اوکراین به یک نیم روز نیاز دارد و نیم روز باقی مانده را می توانید به دانشگاه چرنیوستی اوکراین بروید و یکی از زیباترین دانشگاه های اروپا را از نزدیک ببینید معماری و طراحی این دانشگاه تلفیقی از هنر معماری چندین کشور است. در تور اوکراین این دو جاذبه جزء جدایی ناپذیر تور مسافرتی هستند و حتماً یک روز را به خود اختصاص می دهند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها