دروازه ورود آفریقا در تور مراکش

از شهر های مورد بازدید تور مراکش شهر طنجه می باشد که به خاطر وصل شدن به قاره اروپا سالانه گردشگران زیادی با تور خارجی از این شهر دیدن می کنند که شامل نویسندگان، جاسوسان، هنرمندان می باشند. تور طنجه برای گردشگرانی که به تاریخ و تمدن بومی در تور آفریقا علاقه دارند سفری شگفت انگیز است چرا که این شهر فرهنگ غنی دارد. برای سفر به کشور مراکش می توانید بلیط هواپیما را شرکت های معتبر هواپیمایی نظیر الهام سیر تهیه کنید. شرح مختصری از دیدنی ها شهر طنجه می دهیم.

دروازه ورود آفریقا در تور مراکش 

موزه ها در تور مراکش

اولین موزه مورد بازدید در این تور گردشگری موزه کسبه فرهنگ مدیترانه است که در ابتدا کاخ سلطان دارالمخزن بوده و اکنون ترمیم شده و به صورت غرفه های در آمده که اطلاعات این غرفه ها به زبان عربی و فرانسوی در تور مراکش مورد بازدید قرار می گیرد. در حیاط این کاخ، باغ اندلسی بسیار زیبایی وجود دارد که چشم هر بیننده های را خیره می کند. از آثار تاریخی این موزه می توان موزاییک های Venus مجسمه سازی و کپی نقشه های بزرگی مانند نقشه زیبای جهان اشاره کرد. پتی سوکو رسماً به نام سوق الدخیل معروف است این مکان زمانی معروف ترین تقاطع فروش مواد مخدر بوده اما اکنون فقط برای صرف چای نعنا از آنجا دیدن می کنند.

دروازه ورود آفریقا در تور مراکش 

مدینه و کسبه فرهنگ مدیترانه

در تور طنجه از مدینه نیز بازدید می شود. مدینه مکانی پر از کوچه های پر پیچ وخم است که کنار هم قرار گرفتن ساختمان های قدیمی و  جدید در کنار یکدیگر زیبایی جالبی را به وجود آورده است. در این تور از اولین کشوری که آمریکای نو پا را پذیرفته دیدن می شود. سفارت آمریکا در شهر طنجه اولین سفارت خارجی آمریکا به حساب می آید. در این موزه نمایشگاه هایی مانند فرش راه راه، ستاره های مراکشی و نمایشگاه نقاشی در معرض بازدید عموم قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها