دراسله تنگه مازندران

یکی از شهر های استان مازندران که به داشتن جاذبه های طبیعی فراوان شهر دارد، شهر سواد کوه می باشد که قرار گرفتن آبشار ها مرتفع و جنگل های از دلایل این محبوبیت می باشد. این شهر از لحاظ مرز جغرافیایی دچار تغیرات فراوانی شده است و در دوره های مختلف به این محدوه اضافه و از آن کاسته شده است. از جاذبه هایی که بیشتر توسط گردشگران و مسافران مورد بازدید قرار می گیرد می توانیم به جنگل های اوریم، سد لفور، آبشار ورسک، قلعه کنگلو اشاره کنیم، البته این جاذبه ها به همین موارد محدود نمی شود. . با الهام۲۴ همراه باشید.

دراسله تنگه مازندران

زیبایی ها دراسله

موقعیت قرار گرفتن هر آبشاری باعث پدید آمدن زیبایی ها خاصی می شود که به عنوان نقطه قوت مورد توجه قرار می گیرد. آبشار دراسله به دلیل داشتن میزان زیادی آب که از بهم پیوستن رودهای زیر زمینی تشکیل می شود و همچنین پستی و بلندی که در مسیر آبشار قرار گرفته است به چندین آبشار تقسیم شده و زیبایی وصف ناپذیری را ایجاد کرده که کلام از توصیف آن عاجز می باشد. این آبشار از آبی خنک و گوارا بهره می برد و در فصل های گرم سال گردشگران و مسافران بسیاری برای نوشیدن اب و استفاده از طبیعت بکری که در اطراف آبشار پدید آمده به این منطقه سفر می کنند و از زیبایی های خدادادی لذت می برند.

دراسله تنگه مازندران

موقعیت جغرافیایی

گردشگران برای بازدید از آبشاری که به بهشت گمشده زمین لقب گرفته باید به رو ستای دراسله که در نزدیکی شهر سواد کوه قرار گرفته است سفر کنند. این آبشار زیبا در میان کوه ها قرا گرفته و همین امر باعث ایجاد شرایط آب و هوایی خاصی در این منطقه شده که زمینه را برای رشد گیاهان بومی فراهم کرده است. باستان شناسان این آبشار را زیبا را از لحاظ قدمت به دوران ناصرالدین شاه قاجار نسبت می دهند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها