دبی و تفریحات آبی بی مانندش

تور دبی بیشتر به خاطر تفریحات آبی بی نظیرش شهرت یافته است که دبی را به بهشت امارات تبدیل کرده است. تور گردشگری اکثراً این تفریحات آبی را در کارنامه خود دارد. با ما باشید تا شما را با این تفریحات آبی آشنا کنیم تا قبل از سفر به دبی یک پیش زمینه داشته باشید. همچنین یکی از مزایای سفر به دبی استفاده از بلیط هواپیما و بلیط چارتر می باشد که با توجه به تعدد پروازهای مستقیم از ایران می توانید بدون دغدغه هر زمان که اراده کنید بلیط تهیه نمایید.

دبی و تفریحات آبی بی مانندش 

هیجان درپارک آبی آتلانتیس

در پارک آبی آتلانتیس که در جزیره نخل جمیرا واقع شده است می توانید از سرسره های آبی با سرعت های بالا و مرتفع، استخرهای متنوع و نیز استخر کودکان و رودخانه طویل که در میان پارک قرار دارد لذت ببرید. اگر به دنبال ماجراجویی هستید می توانید از بخشی از پارک آبی که به استخر زیگورات معروف است استفاده کنید به این صورت که شما در داخل حباب شفافی قرار می گیرید و به زیر آبها می روید و می توانید نهنگ ها و آبزیان و نیز دنیای زیر آبهای دبی را نظاره گر باشید. بی تردید پارک آبی آتلانتیس با تمام محبوبیتش در برنامه تور داخلی و تور خارجی اکثر کشورها قرار می گیرد.

پدل بوردینگ و فلای بوردینگ دنیایی ورزش های آبی

ورزش های آبی به دلیل محبوبیت زیادی که در نزد تور گردشگری دارند روز به روز در حال گسترش هستند. ورزش مدرن پدل بوردینگ به راحتی قابل آموزش است پس نگران مبتدی بودن خود نباشید در این ورزش بر روی تخته هایی روی آب قرار می گیرید و با استفاده از پارو های مخصوص حرکت می کنید. پدل بوردینگ نیاز به بازوهای قوی و انرژی بیشتری را می طلبد. در فلای بوردینگ نیازی به داشتن پارو نیست و با فشار آب به هوا پرتاب می شود و اوج هیجان را تجربه می کنید. این دو تفریح از الزامات تور مسافرتی می باشد و در برنامه آنها قرار می گیرد.

دبی و تفریحات آبی بی مانندش 

قایق سواری در دریای خلیج فارس

برای قایق سواری در دریای نیلگون خلیج فارس باید در تور قایق سواری ثبت نام کنید. این تور شما را به جای جای خلیج فارس می برد و این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید در این خلیج شنا کنید و نیز از جاذبه های محبوب در کرانه آب ها دیدن کنید. همچنین می توانید به غواصی بپردازید و انواع آبزیان را از نزدیک تماشا کنید. تور دبی با قایق سواری در این دریا کامل می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها