دانستنی ها و نکات مهم در تور صربستان

بهترین زمان تور صربستان

صربستان به دلیل اینکه در میان سیبری و مدیترانه قرار گرفته است دارای آب و هوای متغیری است که این آب و هوا بستگی به شرایط آب و هوایی سیبری و مدیترانه دارد و معمولاً زمستان سخت و تابستان طاقت فرسا دارد. از ماه اردیبهشت تا اواخر تابستان بارش زیاد باران باعث معتدل شدن هوای این کشور می شود و آن را آماده میزبانی از تور گردشگری می کند.

دانستنی ها و نکات مهم در تور صربستان 

هزینه های جانبی تور صربستان

در صربستان خوابگاه، مسافرخانه و هتل های متنوع زیادی وجود دارد که راه انتخاب را برای گردشگران تور خارجی و گردشگران تور داخلی باز گذاشته است و می توانند با توجه به جیبشان در هر کدام از این اقامتگاه ها ساکن شوند. هزینه هر شب اقامت در خوابگاه و هتل لوکس بین ۴هزار  تا ۴۰هزار تومان متغیر است. هزینه غذا نیز در صربستان بسیار مناسب می باشد و شما می توانید هر نوع غذایی را بسته به ذائقه تان را در بهترین رستوران های شهر با نازلترین قیمت میل نمایید.

دانستنی ها و نکات مهم در تور صربستان 

جاذبه های دیدنی در تور صربستان

صربستان به عنوان یک کشور لاکچری و اروپایی دارای جاذبه های زیادی است که با یک بار استفاده از تور صربستان باید انتظار بازدید از همه آنها را داشته باشید. این جاذبه ها عبارتند از کلان شهر بلگرد، پارک ملی و کوهستان سرسبز گورا، شهر سوکوبانیا، تپه سفید وینکا، رشته کوه کوپونیک و ورزش های زمستانه و تابستانه این منطقه، کلان شهر نیش، کوهستان زلاتار و زلاتیبور با آسمان آبی و زمین پاکش، شهر لسکواس و فستیوال های دیدنی اش، مقبره اپلناس که مربوط به سلطنتی ها می باشد، کلان شهر نووی ساد و جاذبه هایش، دره موکرا گورا و مسیر قطارهایش، روستای درونگارد به عنوان محلی محبوب در نظر فیلم سازان، رودخانه درینا و ورزش های آبی اش، شهر بلا کروا و پوشش گیاهان منطقه ای اش، شهر گلوباک، جشنواره موسیقی و باغ وحش بلگرد می باشد که این ها تنها بخش کوچکی از زیبایی های کشور صربستان را به تصویر می کشد. برخی گردشگران تور صربستان به دلیل شناخت بیشتر جاذبه هایی فراتر از اینها را در صربستان کشف می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها