دانستنی های سفر به سن پترزبورگ

در میان کشور های اروپایی، کشور روسیه در تور اروپا مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. گردشگران از رزرو بلیط چارتر و سفر هوایی برای بازدید از شب های سفید روسیه استفاده می کنند. تور سن پترزبورگ غربی ترین شهر روسیه می باشد که می توانیم شهر های اروپایی را ببینیم. گردشگران تور روسیه این شهر را نماد مقاومت می دانند. در متن زیر تعدادی از جاذبه های تور سن پترزبورگ را معرفی می کنیم.

دانستنی های سفر به سن پترزبورگ 

جزیره یلاگین در تور سن پترزبورگ

در تور سن پترزبورگ می توانید یکی از ناب ترین جزایر دنیا را مورد بازدید قرار دهید، این جزیره قدمتی طولانی دارد و در گذشته پارک فرهنگ نام داشته است. در این تور می توانید از ساختمان دلتی نیوا بازدید کنید که به خاطر به پا شدن نمایشگاه هنر و صنایع دستی مورد توجه قرار می گیرد. گردشگران این جزیره را به خوبی نمی شناسند پس بهتر است با یک راهنما به این جزیره سفر کنید.

موزه آرمیتاژ ایالتی و کاخ زمستانی

در تور سن پترزبورگ حتماً از موزه آرمیتاژ بازدید کنید زیرا این موزه به خاطر جاذبه های با ارزش زیادی که دارد مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد. در این سفر حتما باید از قبل برای رفتن به این موزه برنامه ریزی کرده باشید وگرنه کل روز را باید در صف های طولانی سپری کنید.

دانستنی های سفر به سن پترزبورگ 

گراند پلاس

یکی از دلایل شهرت این شهر وجود کاخ گراند پلاس می باشد، گردشگران تور سن پترزبورگ برای بازدید از این جاذبه زیبا و بی مانند از قایق استفاده می کنند. در این کاخ می توانید از نمایش زیبای فواره های آب که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند، لذت ببرید. برای بازدید از همه جاذبه های این شهر باید بیش از یک روز زمان بگذارید که می توانید در هتل های معروف شهر اقامت داشته باشید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها