دانستنی های سفر بلغارستان

یکی از کشور هایی که ایرانی ها در تورهای خارجی انتخاب می کنند، کشور بلغارستان است، چرا که با ترکیه هم مرز می باشد و همین باعث شده است که از نظر فاصله و رفت و آمد مناسب باشد. برای بازدید از تور بلغارستان اولین کشور سازنده ساعت می توانید از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما و تور لحظه آخری از آژانس های معتبر مانند الهام سیر استفاده کنید. برای آشنایی با فرهنگ و جاذبه های این کشور چند خطی درباره ی تور بلغارستان توضیح می دهیم.

 

آداب و رسوم و دیدنی های تور بلغارستان

یکی از کشورهای سرسبز که به خاطر داشتن طبیعت بسیار زیبا و رشته کوهای بلند در فصل زمستان مورد استقبال گردشگران تورهای اروپا قرار می گیرد. ماده اولیه همه عطرهای ناب دنیا یعنی روغن گل سرخ در بلغارستان تولید می شود. فرهنگ مردم این کشور ترکیبی از ترکی، عثمانی و اروپایی می باشد و از غذاهای معروفش می توانیم سالاد بلغاری را نام ببریم. یکی دیگر از جاذبه هایی که در تور بلغارستان مورد بازدید قرار می گیرد، دماغه کالی اکرا می باشد. این منطقه که نمادی از دوران قرون وسطی است و به خاطر ساحل سنگی بی نظیر مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. وجود کلیسای سنت نیکولای و بنای دختر چهل ساله یادگاری هایی از دوران مسیحیت می باشد. آژانس مسافرتی الهام سیر ارائه دهنده انواع خدمات تور در ایران .

دانستنی های سفر بلغارستان 

شهر صوفیه و نسبار و باتنبرگ در تور بلغارستان

دیدنی ترین قسمت این تور گردشگری بازدید از شهری است که با وجود تکنولوژی و پیشرفت هنوز می توان از هوای پاکیزه شهر استشمام کرد. صوفیه یکی از شهر های بلغارستان با قدمتی طولانی است. از دیدنی این شهر می توانیم به پارک آزادی، آب گرم معدنی، کلیسای مدورژرژ اشاره کنیم. گردشگران علاقه مند به تاریخ در این تور می توانند از زیبایی های شهر تاریخی نسبار بازدید کنند. از جاذبه های که از زمان یونانی ها در این شهر باقی مانده می توانیم به ارگ شهر، معبد آپلو، میدان عمومی و خانه های با معماری چوبی اشاره کنیم. میدان باتنبرگ توسط جوزف باتنبرگ برای برگزاری گردهمایی ها و جشن ها طراحی شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها