دانستنی های سفر با تور لیسبون

اگر می خواهید یک تور متفاوت را تجربه کنید تور لیسبون انتخاب خوبی است و می توانید نیاز به متفاوت بودن شما را تأمین کند. لیسبون پایتخت کشور پرتغال می باشد که یکی از کلان شهرهای این کشور نیز به حساب می آید. از آنجایی که کشور پرتغال جزو کشورهای پیمان نامه شینگن است برای ورود به این کشور باید با مراجعه حضوری و یا غیر حضوری به کنسولگری های این کشور در ایران برای گرفتن ویزای شینگن اقدام نماییم. اگر قصد سفر با تور گردشگری را دارید فقط کافی است که با ثبت نام در آن و پرداخت هزینه تور راهی سفر شوید.

دانستنی های سفر با تور لیسبون 

بهترین زمان استفاده از تور لیسبون

لیسبون شهری است که با تور بهاره و تور تابستانی اش معروفیت دارد و در ایران به دلیل تعطیلات سال جدید از تور نوروزی اش بیشتر استقبال می شود. تور تابستانه به دلیل اینکه آبشن های زیادی برای تفریح و سرگرمی دارد تور شلوغی است و به همین دلیل هزینه اکثر هتل ها و غذاها به بیش از دو برابر می رسد. زمستان و پاییز لیسبون به علت سردی هوا برای گردشگران جذابیت ندارد و مورد استقبال قرار نمی گیرد.

اقامتگاه و هزینه ها در تور لیسبون

در تور لیسبون هتل ها از تنوع و کیفیت مناسب و بالایی برخوردارند و از هتل لوکس تا خوابگاه متغیر می باشند. هتل های لوکس بسیار گران قیمت هستند و در فصول گردشگری نیز غیرقابل دسترسی می شوند و هزینه هایشان نیز دو برابر می شود بنابراین باید از قبل رزرو شوند. اما اگر هزینه ها برایتان مهم است و کیفیت اقامتگاه اهمیت کمتری دارد می توانید خوابگاه را برای اقامت انتخاب کنید.

دانستنی های سفر با تور لیسبون 

رستوران و غذا در تور لیسبون

در سطح شهر لیسبون رستوران های زیادی وجود دارد اما بیشتر آنهایی که به مرکز شهر و نیز به جاذبه های این شهر نزدیک هستند مورد استفاده مسافران تور خارجی است. در این رستوران ها انواع غذاهای محلی و دریایی را می توانید به هزینه قابل توجهی نوش جان کنید. اما هزینه میان وعده و شیرینی ها و ساندویچ ها و پیتزاها کم بوده و مقرون به صرفه است و بیشتر گردشگران تور داخلی به آن ها علاقمندند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها