دانستنی های جالب در تور پکن

پکن پایتخت کشور چین و یکی از کلان شهرهای دنیا می باشد که در آسیا می درخشد. در این متن می خواهیم به دغدغه های گردشگران بپردازیم و تا حدی این دغدغه ها را رفع و رجوع کنیم زیرا امروزه اکثر ایرانیان برای تجارت و خرید مواد اولیه به این کشور سفر می کنند و با توجه به عدم آشنایی با زبان چینی از تور چین گردی می توانند به صورت بهینه استفاده کنند، پس با ما باشید.

دانستنی های جالب در تور پکن 

محل و غذاهای مناسب اقامت در تور چین

پکن بزرگترین شهر توریست پذیر چین می باشد و همین باعث شده تا مملو از هتل و اقامتگاه باشد. امکانات این هتل ها برحسب میزانی که می خواهید هزینه کنید متغیر می باشد و از هتل پنج ستاره تا هتل سه وجود دارد. از هتل های لوکس می توان به هیلتون اشاره کرد و از هتل های سه ستاره می توان از هتل پارک پلازا نام برد. برخلاف باور خیلی از ایرانیان که فکر می کنند در تور پکن باید از غذاهای سنتی این کشور که برای مسلمانان حرام است، بخورند. در اینجا به شما می گوییم در چین مجبور به خوردن رتیل، مارمولک و … نمی شوید زیرا برخی غذاهای چینی به مانند غذاهای ایرانی تهیه می شوند و بسیار هم لذیذ می باشند از این غذاها می توان به ماهی، برنج و غاز کبابی اشاره کرد. اگر به دنبال رستوران برای مسلمانان هستید می توانید به هانگ بین لو سر بزنید.

دانستنی های جالب در تور پکن 

مراکز خرید و سوغاتی ها و دیدنی های تور چین

در شهر پکن در هر قدمی که بر می دارید با مراکز خرید رو به رو می شوید بنابراین هیچ گونه نگرانی راجع به پیدا نکردن مرکز خرید نداشته باشید. مرکز خرید اوربیتال پلازا از برترین مراکز خرید شهر پکن می باشد هر چند که مراکز خرید مرغوب دیگری نیز وجود دارد و در برنامه تور گردشگری قرار می گیرد. شاید برایتان جالب باشد که سوغاتی پکن انواع چای های سبز، سیاه و سفید است و علاوه بر چای می توانید به تندیس ها و صنایع دستی این شهر نیز اشاره کنید. در این متن برای آشنایی  گردشگرانی که با تور چین به پکن می آیند به جاهای دیدنی این کلان شهر اشاره می کنیم. از مهم ترین دیدنی های پکن می توان به شهر ممنوعه، دیوار چین، معبد بهشت، معبد لاما، میدان تیان، قصر تابستانی و پارک های آبی مهیج که همه اینها مورد توجه گردشگران تور خارجی و نیز گردشگران تور داخلی می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها