دانستنی های تور کاستاریکا

بهترین فصول برای تور کاستاریکا

کاستاریکا کشوری است که در آن از ماه فروردین تا آبان هوا بارانی است و به همین دلیل در این ماه ها می توانید تور ارزان را داشته  باشید شاید یکی از دلایل افزایش تقاضای تور نوروزی کاستاریکا همین باشد. این کشور برخلاف سایر کشورهایی که می شناسید در ماه های برفی و سرد تور گردشگری بیشتری را میزبانی می کند و جالب است بدانید که در این ماه ها هزینه سفرتان به حدود سه برابر افزایش خواهد یافت بنابراین با برنامه ریزی صحیح و رزرو بلیط هواپیما تلاش کنید بهترین زمان را برای همراه شدن با تور کاستاریکا تعیین کنید.

دانستنی های تور کاستاریکا 

رستوران ها در تور کاستاریکا

در کاستاریکا انواع رستوران ها که شامل رستوران های محلی و رستوران های لوکس می باشد وجود دارد که بر اساس غذایی که به شما می دهند قیمت ها متفاوت است. رستوران های محلی بیشتر مورد پسند گردشگران تور خارجی است اما رستوران های لوکس همه نوع متقاضی دارد. قیمت رستوران های محلی تقریبا نصف رستوران های لوکس می باشد اما کیفیت غذا چندان تفاوتی ندارد. علاوه بر اینها رستوران های کوچکی نیز وجود دارد که رستوران های خانوادگی هستند و غذایی بسیار خوشمزه و مقوی را با قیمتی استثنایی ارائه می دهند.

دانستنی های تور کاستاریکا 

اقامتگاه در تور کاستاریکا

در تور کاستاریکا گزینه های متنوعی برای هتل و اقامتگاه پیش روی شما قرار دارد که بر اساس امکاناتی که ارائه می دهند طبقه بندی می شوند. هتل لوکس که امکانات فوق حرفه ای دارد می تواند به تفریگاهی لذت بخش برای شما تبدیل شود طوری که برای دیدن جاذبه های کاستاریکا نتوانید از هتل دل بکنید در این هتل ها که بیشتر شبیه ویلای ساحلی هستند استخرهای روباز در کنار دریا و نیز آلاچیق ها و تخت هایی برای استراحت در کنار سواحل قرار دارد. اگر از عهده هزینه های هتل لوکس بر نیامدید می توانید به هاستل ها بروید و از مکانات اولیه آنها برای استراحت بهر ببرید. چادر زدن در سواحل و پارکها نیز گزینه ای است که می توانید به آن فکر کنید البته این مورد بیشتر مورد استقبال گردشگران تور داخلی است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها