خوش ییلاق شاهرود

یکی از دلایلی که باعث می شود سالانه گردشگران و بازدید کنندگان زیادی از شهر شاهرود بازدید کنند وجود اقلیم متنوع در این شهر می باشد که باعث ایجاد آب و هوایی دوگانه در این منطقه گشته است یعنی در این شهر زیبا هم می توانیم از دیدن کویر و شن های زیبا لذت ببریم و هم از درختان سرسبز با میوه ها مختلف استفاده کنیم. اگر به دنبال سفر به شهری هستید که از لحاظ مکان های دیدنی شهرتی غیر قابل انکار دارد حتما از شاهرود دیدن کنید. یکی از دیدنی های معروف این شهر منطقه خوش ییلاق می باشد که الهام سیر در متن زیر درباره این مکان زیبای ایران توضیحات مختصری را ارائه می دهد.

خوش ییلاق شاهرود

شرایط اقلیمی خوش ییلاق

یکی از زیباترین مناطق طبیعی که در حوالی شهر شاهرود قرار گرفته و به خاطر اکوسیستم خاصی که در این منطقه موجود می باشد به یکی از بی نظیر ترین حیات وحش های ایران تبدیل شده است. قرار گرفتن کوهستان هایی با ارتفاع زیاد در کنار جنگل و دریا از زیبایی های این منطقه محسوب می شود. در واقع در این سفر هم می توانید از دشت های خشک و بی آب و علف بازدید کنید هم از جنگل هاس سرسبز و پردرخت و همین امر این منطقه را منحصر به فرد ساخته است.

خوش ییلاق شاهرود

دیدنی های معروف خوش ییلاق

این منطقه وسیع شامل بخش های مختلفی می باشد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند برای نمونه می توانید از دیدن گل های رنگارنگ و زیبا یا تجمع گل های سرخ در منطقه زردابه لذت ببرید. قرار گرفتن درختان مختلفی مانند افرا، بلوط و راش که به آب و هوای خزری برای رشد نیاز دارند و در قسمت دیگری از این منطقه گیاهانی مانند درمنه کوهی، کلاه میر حسن و گون قرار گرفته است و این اقلیم متفاوت از جمله زیبایی های بی نظیر این منطقه می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها