خواب راحت در سفر هوایی

یکی از مشکلاتی که در مسافرت ها همواره می تواند آزار دهند باشد مسیرهای طولانی می باشد. حتی مسیرهای کوتاه در تور داخلی نیز در برخی مواقع که تنها به مسافت می روید ممکن است خسته کننده باشد. دلایل بسیاری هم ممکن است باعث شود که شما به ساعاتی خواب در مسیر نیاز داشته باشید. در سفرهای زمینی با توجه به نوع وسیله نقلیه مورد استفاده راحتی سفر تفاوت دارد برای مثال در سفر با قطار راحت تر می توانید بخوابید تا تور زمینی با اتوبوس و یا ماشین شخصی. در این نوشتار کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر به سراغ سفر هوایی رفته و چند نکته برای خواب راحت در هواپیما را جمع آوری نموده اند. در ادامه با ما همراه باشید.

خواب راحت در سفر هوایی

انتخاب صندلی مناسب در سفر هوایی

در سفر هوایی کسی که در کنار شما نشسته است می تواند یکی از عوامل بی خوابی شما باشد و اگر هم شانس آورده و همسفر ساکتی داشته باشید که در آن صورت هم باز خواب در هواپیما مقداری مشکل می باشد. یکی از عواملی که به شما کمک می کند راحت بخوابید به همراه داشتن وسایل کمکی می باشد. حال به نکات مهم تر و در عین حال ساده می پردازیم که می تواند به خواب راحت شما در سفر هوایی منجر شود. اولین مورد این است که تا حد امکان سعی کنید صندلی کنار پنجره را انتخاب نمایید تا تکیه گاه مناسبی داشته باشید و نفر بغل دستی خود را اذیت نکنید زیرا بعد از دقایقی احتمال زیاد شما را بیدار کرده و به شما تذکر می دهد. در سمتی از هواپیما بنشینید که اصولا خوابیدن به آن سمت برای شما راحت تر است و عادت دارید. مثلا من به شخصه تمابل به خوابیدن به سمت چپ دارد و صندلی را انتخاب می کنم که پنجره در سمت چپ من قرار بگیرد تا بتوانم به آن تکیه دهم.

خواب راحت در سفر هوایی

نکات آسان برای خواب در هواپیما

در اکثر مغازه ها و هر نقطه ای که سفر می کنید می توانید بالشتک های دورگردنی راحتی را مشاهده و خریداری کنید. پیشنهاد می کنیم یکی را به همراه داشته باشید. یا اگر به همراه ندارید می توانید با لباس های اضافه و یا کاپشن خود یک بالشتک ایجاد کنید. البته اکثر مهماندارها نیز در صورت درخواست برای شما بالشتک خواهند اورد. بالا نگه داشتن پاها باعث می شود کمتر خسته شده و راحت تر بخوابید و یا اینکه پاهای خود را زیر صندلی روبرو قرار دهید. در مصرف خوراکی ها نیز باید دقت کنید که شما را بی خواب نکنند برای مثال بهتر است نوشیدنی های کافئین دار را حذف کرده و شیر را جایگذین کنید. موز نیز می تواند مقداری خواب آور باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها