خرید لباس در استانبول

افراد و توریست های ایرانی و نیز از دیگر کشورها یکی از دلایلشان برای سفر به ترکیه و خصوصاً استانبول خرید لباس می باشد و لباس تُرک شهرت زیادی در عرصه بین المللی دارد. اما در سالیان اخیر با افزایش گردشگران برخی از مغازه ها و بوتیک های بی کیفیت نیز در استانبول وجود دارند که تلباش می ککند اجناس طرح خود را به توریست ها بفروشند و به همین دلیل برای اینکه با مراکز خرید پوشاک در تور استانبول آشنایی بیشتری داشته باشید الهام سیر در این نوشتار برخی از فروشگاه ها و به اصطلاح بوتیک های تور استانبول را معرفی می کند. البته با توجه به تعداد زیاد بوتیک های خوب در استانبول این نوشتار به این معنی نیست که بئتیک هایی که معرفی نشده اند همگی تقلبی هستند. بلکه اقتضای نوشتار ما بشتر از این نیست.

خرید لباس در استانبول

لباس فروشی های زنانه مشهور در استانبول

در استانبول بوتیک ها به صورت تخصصی یا لباس های مردانه می فروشند و یا زنانه و یا بچه گانه. به همین دلیل شما می توانید برای خرید به صورت مشخص از هر کدام از این بوتیک ها دیدن کنید. بوتیک Museum of Fine Clothing را می توان یکی از بهترین مراکز و بوتیک های فروش لباس زنانه در استانبول قلمداد کرد که هر بازدید کننده ای را مبهوت خود می کند. به بانوانی که به تور استانبول علاقه مند هستند پیشنهاد می کنیم که حداقل یک بار از این بوتیک دیدن کنند و مطمئن باشند پشیمان نخواهند شد. همچنین اگر به البسه فرانسوی و کلاه علاقه مند هستید می توانید از بوتیک fay دیدن کنید که اجناس مختلفی از قبیل کلاها و دستکش ها نیز در این بوتیک لباس یافت می شود.

خرید لباس در استانبول

قدیمی ترین بوتیک در تور استانبول

مجموعه Midnight Express یکی از قدیمی ترین بوتیک های شهر استانبول است که با قدمت و اعتبار خود همواره نقش مهمی در دنیای مُد و لباس در ترکیه ایفا کرده است و مشتریان بسیاری هم دارد. این برند دارای دو فروشگاه است که یکی بوتیک ببک و دیگری در شهر بدروم می باشد. شایان ذکر است علاوه بر طراحان ترکیه ای مجموعه ای از برترین طراحان دنیا نیز برای این بوتیک طرح می زنند. فروشگاه دیگری که در تور استانبول پیشنهاد می کنیم به آن هم سری بزنید Wunder Moda نام دارد. این فروشگاه مخصوص فروش کفش می باشد و انواع کفش های کتانی و برندهای مطرح را می توانید در این فروشگاه خریداری کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها