خرید در بوشهر

در ادامه بررسی مراکز خرید تور داخلی ایران و شهرهای جنوبی و در ادامه بررسی بوشهر و مجتمع های خریدی که در این شهر ساخته شده است به چند نمونه دیگر اشاره خواهیم کرد. ایرانگردی و خصوصاً سفر به بوشهر که زمانی جز خرابه های جنگ چیزی از آن باقی نمانده بود می تواند جذابیت های بسیار زیادی باشد. علاوه بر دیدنی های شهر و دیدنی های باستانی و بازمانده های جنگ تحمیلی و آداب و فرهنگ مردم خون گرم این شهر می توانید از مراکز خزید این شهر نیز دیدن کنید. در نوشتار های پیشین چند مرکز خرید و بازار را الهام سیر برای شما عزیزان معرفی کرد و توجه شما را به ادامه این مراکز خرید جلب می کنیم.

خرید در بوشهر

مجتمع هوم کورت آدیداس

یکی از مراکز بسیار جالب و البته مُدرن شهر بوشهر که می توانید از ان خرید کنید مرکز تجاری هوم کورت آدیداس است. این مرکز نسبتاً بزرگ که مساحتی نزدیک به هفتصد متر مربع دارد از سری مجتمع های آدیداس بوشهر و بزرگترین مرکز خرید این برند می باشد که در سطح کشور نیز دومین فروشگاه بزرگ هوم کورت نامیده می شود و به همین دلیل می تواند تجربه خرید بسیار خوبی را برای شما در پی داشته باشد. در خاورمیانه نیز مجموعه هوم کورت مراکز تجاری بسیار زیادی را شامل می شود که مرکز خرید بوشهر از نظر بزرگی در رده چهارم قرار دارد. برای علاقه مندان به خرید مارک آدیداس و ریباک که برند های مشهور دنیا می باشند خرید از این مجموعه بسیار جذاب است و در ایران نمونه های این چنینی بسیار کم است. این مرکز خرید در خیابان چمران بوشهر قرار گرفته است.

خرید در بوشهر

مجتمع تجاری نادر و ملت

یکی دیگر از مراکز خرید بوشهر مجتمع تجاری یا به عبارت بهتر پاساژی به نام نادر می باشد که می توان از آن به عنوان یکی از مراکز خرید قدیمی شهر بوشهر یاد کرد که در آن می توانید پارچه و پوشاک و صنایع دستی بوشهر و حتی خوراکی های محلی و ظرف و ظروف را پیدا و خریداری کرد. این مرکز خرید نیز در خیابان صفوی قرار گرفته است. دیگر مرکز خرید بوشهر نیز پاساژ ملت نام دارد که در خیابان شهدا قرار گرفته است و انواع و اقسام پوشاک و ظروف و مواد خوراکی را در آن خریداری نمود. مجتمع هایی مانند آزادگان و وزیری نیز در خیابان شهدا قرار گرفته است که می توانید از آنها نیز دیدن کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها