خانه حیوانات ساری

دلایل مختلفی برای سفر به شهرهای شمالی وجود دارد که معمولاً سرسبزی جنگل های شمال اصلی ترین دلیل سفر محسوب می شود. برای بازدید از جاذب های هر شهری باید اطلاعات کافی درباره مکان های دیدنی، تاریخی و گردشگری داشته باشیم تا در حداقل زمان ممکن بتوانیم از این جاذبه ها بازدید کنیم و دچار سردرگمی نشویم. بازدید از باغ وحش ها نیز می تواند جزو برنامه های هر خانواده ای قرار بگیرد چرا که بچه ها علاقه زیادی با حیوانات دارند. با آژانس الهام سیر همراه باشید تا در متن پایین یکی از این باغ وحش ها را معرفی می کنیم.

خانه حیوانات ساری

گونه های جانوری پارک حیوانات

در بازدید از این پارک بهتر است بروشور بخش های مختلف را دریافت کنید تا دیدن هیچ حیوانی را از دست ندهید و درباره آنها اطلاعات کافی را به دست آورید. نادر ترین پرندگانی که در این باغ نگهداری می شوند شامل طوطی آرا، قرقاول، مرغ هلندی و درنا می باشد، در این پارک حیوانات دیگری مانند شیر و خرس نیز نگهداری می شوند تا از جمعیت اندک در حال انقراض آنها حفاظت شود. قرار داشتن آکواریوم های بزرگی که شامل گونه های مختلفی از ماهی ها و دیگر آبزیان دریا می باشد نیز مورد توجه گردشگران و بازدید کنندگان قرار می گیرد. حتماً از افراد مسئول برای غذا دادن به حیوانات این پارک اجازه گیرید.

خانه حیوانات ساری

امکانات پارک حیوانات

این پارک زیبا که از جمله جاذبه هایی است که به دلیل وجود گونه های مختلفی از حیوانات، پرندگان و آبزیان مورد بازدید تعداد زیادی از گردشگران و توریست ها قرار می گیرد. این پارک با نگهداری تعداد کمی پرنده شروع به فعالیت کرده است و با داشتن امکانات مانند قفس های از جنس های مختلف، دستگاه های تهویه هوا به تعداد موجودات مورد حفاظت خود افزوده است. محوطه باغ شامل کافی شاپ، بوفه و پارکینگ برای رفاه حال گردشگران می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها