حمل و نقل عمومی در آنتالیا

در سفر به آنتالیا تردد و استفاده از خطوط حمل و نقل عمومی از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا علاوه بر کاهش هزینه ها، مسافران و توریست ها می توانند زمان خود را مدیریت کنند و با توجه به عدم آشنایی به مسیرها می توانند ساده تر به مقصد برسند. در ادامه بررسی مقاصد گردشگری ایرانیان توسط آژانس الهام سیر به بررسی خطوط حمل و نقل در آنتالیا پرداخته ایم و امیدواریم که بتوانیم سهمی در افزایش دانسته های شما عزیزان و همراهان همیشگی در مورد تور آنتالیا و ترکیه داشته باشیم. با الهام سیر در ادامه همراه باشید.

حمل و نقل عمومی در آنتالیا

قطارها در تور آنتالیا

شهر آنتالیا دارای دو خط ترن می باشد. ترن قدیمی و جالب آنتالیا که از مرکز شهر به سمت سواحل غربی آنتالیا می رود و به صورت متناوب و هر نیم ساعت حرکت می کند. این ترن قدیمی برای گردشگران بسیار جذاب است و با توجه به قرار گرفتن ایستگاه های آن در نزدیگی اماکن گردشگی و توریستی مانند ساحل کنیاتی می تواند انتخاب مناسبی در آنتالیا گردی و تور آنتالیا باشد زیرا مناظر زیبا و فوق العاده ای را می توانید در آن مشاهده کنید. ترن دیگر که به ترن جدید آنتالیا مشهور است و در بازده های زمانی ۱۵ دقیقه ای حرکت دارد. این دو ترن در ایستگاه اسمت پاشا با هم تلاقی دارند. با توجه به مقاصد سفر می توانید از هر کدام از این ترن ها که هزینه استفاده از آنها نیز مناسب می باشد استفاده کنید.

حمل و نقل عمومی در آنتالیا

خرید در آنتالیا

در آنتالیا نیز مانند دیگر شهرهای ترکیه مراکز خرید به وفور یافت می شود و توریست ها و مسافران نیز استقبال زیادی از این مراکز خرید انجام می دهند. یکی از این مراکز اوت لت سنتر دیپو نام دارد. این مرکز خرید ویژگی های مختلفی دارد که مهم ترین آن فاصله نزدیک تا فرودگاه است که برای خرید های لحظه آخری بسیار کارآمد می باشد. در این مرکز انواع برندهای مشهور را می توان دید. مرکز خرید دیگر تور آنتالیا میکروس نام دارد که در ساحل کنیاتی آنتالیا قرار گرفته است و همانگونه که اشاره کردیم بهترین شیوه دسترسی به این ساحل نیز استفاده از ترن قدیمی می باشد. این مرکز نیز برندهای مشهوری دارد و با سینمایی که در آن وجود دارد می تواند انتخاب جذابی باشد. در نهایت مرکز خرید شی مال که در ساحل دیگر آنتالیا یعنی ساحل لارا قرار گرفته است و این مرکز هم از بهترین مراکز خرید آنتالیا و ترکیه محسوب می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها