جنگل و دریا و تاریخ در تور قشم

یکی از جزایر استان هرمزگان جزیره قشم است که جزو جزایر پر طرفدار برای خرید و تفریح در جنوب ایران است. می توانید از بندر عباس با قایق مسافر بری یا رزرو بلیط هواپیما به این جزیره سفر کنید. در تور قشم تعداد زیادی هتل لوکس برای اقامت گردشگران در تور گردشگری این جزیره در نظر گرفته شده است. از هتل های این جزیره می توانیم به هلت گلف، هتل ماریانا، هتل دریا، هتل آسمان و آپادانا اشاره کنیم که در نقاط مختلف جزیره قرار دارد و با توجه به مکان هایی که قصد بازدید از آنها را در تور قشم دارید می توانید هر کدام را انتخاب کنید. در ادامه به چند مورد از اماکن زیبای جزیره قشم اشاره می کنیم.

جنگل و دریا و تاریخ در تور قشم 

قلعه پرتغالی ها و غار نمکی تور قشم

یکی از قلعه های قدیمی که در جزیره قشم قرار دارد و اکنون به مخروبه ای تبدیل شده است، قلعه پرتغالی ها است که توسط استعمارگران برای کنترل ترافیک منطقه هرمز و خلیج فارس در قشم ساخته شده است. از دیگر عجایب هفت گانه خلیج فارس که در قشم وجود دارد می توانیم به غار نمکی اشاره کنیم که نمایی بسیار جالب و زیبا دارد و مورد توجه گردششگران در تور هرمزگان و جزیره قشم قرار می گیرد ارتفاع این کوه بالای دویست متر است که در گنبد نمکی آن پدیده های انحلال سطحی و عمیقی وجود دارد و طولانی ترین غار این مجموعه به طول ۶۴۰۰ متر است و به غار نمکدان ۳ مشهور است.

جنگل و دریا و تاریخ در تور قشم 

جنگل حرا در تور جزیره قشم

در مورد جاذبه هایی که در تور قشم مورد بازدید قرار می گیرد می توان به جنگل حرا اشاره کرد. این جنگل شامل درختان حرا (مانگرو) گونه ای از درختان در اندازه های سه تا شش متری است که این درختان برای رشد به آب شیرین نیاز ندارند و خاصیتی در آنها وجود دارد که باعث می شود تا نمک موجود در آب شور را دفع و آب شیرین را دریافت کند. این جنگل بسیار زیبا و بکر در تنگه خوران شمال غربی جزیره قشم قرار دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها