جنگل جیغ مشهد

مشهد به عنوان یکی از شهرهای ایران که در تور داخلی تعداد بسیار زیادی توریست و مسافر را به خود می بیند از اهمیت بسیار زیادی در تور داخلی برخوردار است. سفرهای مشهد به دو دسته می توان تقسیم بندی کرد. تور مذهبی و یا تور گردشگری که در هر دو صورت داشتن اطلاعات کافی باعث می شود که سفر شما لذت بخش تر و خاطره انگیزتر شود. آژانس هواپیمایی الهام سیر در این نوشتار به بررسی یکی از مکان های طبیعی دیدنی مشهد به نام جنگل جیغ خواهد پرداخت که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد. علاقه مندان به جنگل که تعداد آنها نیز کم نیست می توانند با بازدید از این جنگل جالب لذت کافی را ببرند.

جنگل جیغ مشهد

نام گذاری جنگل جیغ

دلیل نامگذاری این جنگل به جنگل جیغ را نیز در ادامه توضیح خواهیم داد. به همین نسبت که این جنگل زیبایی دارد در کنار آن هم مواردی را باید نام ببریم که می تواند دلهره آور و یا به عبارتی هیجان انگیز باشد. صداهای عجیب و غریبی که در دل شب از زمین و درختان می توانید بشنوید گاهی باعث ترس و دلهره می شود. دلیل نام گذاری جنگل به جنگل جیغ نیز این است که صداهای یاد شده شبیه به صدای جیغ یک زن می باشد و به همین دلیل نام آن را جنگل جیغ گذاشته اند. با این اوصاف این جنگل بسیار اسرار آمیز است. شاید همین اسرار آمیز بودن و صداهای عجیب و غریب آن می باشد که باعث محبوبیت و مشهوریت این جنگل می باشد.

جنگل جیغ مشهد

جنگل زیبای جیغ طرقبه

برای این که به این جنگل بروید باید به روستای سربزیج سری بزنید. این روستا در طرقبه قرار گرفته است. طرقبه نیز یکی از مشهورترین نقاط گردشگری کشور می باشد که سالانه تعداد بیشماری توریست و خصوصاً مردم بومی مشهد از آن دیدن می کنند. یکی از جذابیت های جنگل جیغ دلهره آور بودن آن می باشد که باعث می شود تعداد زیادی از مسافرین در ابتدا و یا در اواسط سفر پشیمان شده و باز گردند. روزهای جنگل جیغ بسیار عادی می باشد و اگر به دلهره و استرس علاقه ای ندارید می توانید روزها از آن بازدید کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها