جنگل جوارم کجاست

در سفر به شهرهای شمالی بهتر است از قبل اطلاعات کافی درباره جاذبه های هر شهری داشته باشیم تا با برنامه ریزی مناسب بتوانیم از جاذبه های معروف شهری که قصد سفر به آن را داریم، بازدید کنیم. شاید تنها شهری که به داشتن طبیعت بکر و دست نخورده معروف می باشد، شهر سواد کوه استان مازنداران باشد. با الهام۲۴ همراه باشید. دیدن جنگلها، دریاچه ها و کوهستان های پر درخت برای بازدید کنندگان از جذابیت خاصی برخوردار می باشد. جنگل های زیبای جوارم به خاطر طبیعت بکر و دیدنی مورد توجه قرار می گیرد پس در متن زیر به معرفی آن می پردازیم.

جنگل جوارم کجاست

دیدنی های جوارم

در این جنگل زیبا می توانید انواع درختان مانند ممرز، انجیلی، راش، بلوط و لرگ را مشاهده کنید و همچنین دیدن جانورانی مانند شوکا، شغال و فاخته برای بازدید کنندگان از جذابیت خاصی برخوردار می باشد. بعد از طی مسیری طولانی استراحت در مکانی که از چشمه های آب طبیعی برخوردار می باشد، گزینه مناسبی به شمار می آید تا برای شستشوی سر و صورت و رفع خستگی انتخاب شود. قرار گرفتن درختان مختلف و پوشش گیاهی منحصر به فردی که در این منطقه واقع شده است جوارم را به یک جاذبه مورد توجه تبدیل کرده است که باعث می شود مسافران مسیری طولانی تر را به سفر خود اضافه کنند تا دیدن این جاذبه طبیعی را از دست ندهند.

جنگل جوارم کجاست

موقعیت و امکانات جوارم

برای دیدن پارک جوارم باید به جایی مابین شیرگاه و زیرآب سفر کنید که منطقه وسیع از درخت های زیبا را در مقابل خود خواهید دید. به خاطر گردشگران زیادی که از این منطقه بازدید می کنند در این پارک امکانات مناسبی نظیر سرویس بهداشتی و آلاچیق هایی برای استراحت مسافران مهیا شده است. وجود خانه های کوچکی که برای صرف غذا در نظر گرفته شده از دیگر امکانات جوارم می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها