جزیره کیش و جاذبه های گردشگری فراوان

یکی از جزایر استان هرمزگان جزیره کیش است که جزو مقاصد گردشگری در تور داخلی و تور خارجی به حساب می آید. تورهایی که به این جزیره وجود دارد دارای رنج قیمتی متفاوتی هسنتد که در فصول شلوغ سال این هزینه ها افزایش می یابد از طریق بلیط هواپیما هم می توانید به این جزیره سفر و از تور کیش استفاده کنید. در این جزیره توریستی هتل های یک ستاره تا هتل پنج ستاره وجود دارد. از هتل های ارزان قیمت کیش می توانیم به هتل دیدار، هتل ایران کیش، هتل کوثر  و هتل های گران قیمتی مانند هتل داریوش و هتل شایان اشاره کنیم، اما به دلیل تعداد زیاد گردشگرانی که با تور به این جزیره سفر می کنند این هتل ها پاسخگو نمی باشد به طوری که در ایام نوروز بیشتر مسافران از چادر مسافرتی استفاده می کنند.

جزیره کیش و جاذبه های گردشگری فراوان 

جاذبه های تور کیش

از جاذبه های گردشگری که در تور کیش مورد بازدید قرار می گیرد کاریز کیش است که حدود ۲۵۰۰ سال قدمت دارد و به یک شهر زیر زمینی در ۱۶ متری زمین تبدیل شده است و شامل مرجان ها و صدف هایی با قدمت طولانی است. کشتی یونانی جاذبه گردشگری دیگری است که در نزدیکی روستای باغو به گل نشسته است و در تور کیش مورد بازدید قرار می گیرد. از تفریحات آبی که در این تور مورد استفاده قرار می گیرد می توان به جت اسکی ، گشت در آب دریا با قایق، اسکی روی آب، و از تفریحات غیر آبی می توان به بانجی جامپینگ، پیت بال و اسب سواری اشاره کرد. یکی از کارهای مورد علاقه خانوم ها در این تور گردشگری  خرید کردن در بازارهای بزرگ کیش مثل سیتی سنتر، بازار سارینا، مرکز تجاری کیش، بازار پردیس و بازار مرجان اشاره کرد که مغازه های متنوع لذت خرید را چند برابر می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها